, ,
,

به گزارش نشریه اینترنتی نوجوان ها به نقل از فارس، مراسم سالروز درگذشت مرتضی پاشایی عصر روز جمعه ۲۲ آبان ماه در مسجد امیرالمومنین بلوار مرزداران برگزار شد.

در این مراسم هنرمندانی چون محمد علیزاده، امیر تاجیک، روزبه نعمت الهی، شهرام شکوهی، مریم حیدرزاده حضور داشتند. علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این مراسم حضور یافته بود.

به دلیل ازدحام جمعیت، تردد در خیابان های اطراف مسجد امیرالمونین به سختی انجام می شد. دوست داران مرتضی پاشایی نیز از ساعاتی قبل از شروع برگزاری اولین سالگرد در گذشت مرتضی پاشایی، در اطراف محل برپایی مراسم حضور یافته بودند.

سیدجواد هاشمی که در این مراسم سخنرانی می کرد دقایقی درباره علل محبویت مرتضی پاشایی و خلق و خو و رفتار این هنرمند درگذشته سخن گفت.

اصرار به سلفی گرفتن برخی از حاضرین در این مراسم با هنرمندان، در دقایقی نظم برگزاری مراسم سالگرد را دچار مشکل کرد.

مرتضی پاشایی مدت‌ها با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد که با تشدید بیماری از جمعه ۱۶ آبان ماه سال گذشته در بخش ICU بیمارستان بهمن بستری شد و سرانجام روز ۲۳ آبان دارفانی را وداع گفت.

مرتضی پاشایی (متولد ۱۳۶۳/۵/۲۰) خواننده، نوازنده و آهنگساز پاپ بود. او دانشجوی رشته گرافیک بوده و از کودکی به موسیقی علاقه داشته است. همچنین او موسیقی را از سن چهارده سالگی با نواختن گیتار آغاز کرده بود.

سالگرد پاشایی (2)

سالگرد پاشایی (12)

سالگرد پاشایی (8)

سالگرد پاشایی (1)

سالگرد پاشایی (3)

سالگرد پاشایی (4)

سالگرد پاشایی (5)

سالگرد پاشایی (6)

سالگرد پاشایی (7)

سالگرد پاشایی (9)

سالگرد پاشایی (10)

سالگرد پاشایی (11)

سالگرد پاشایی (13)

سالگرد پاشایی (14)

سالگرد پاشایی (15)

سالگرد پاشایی (16)

سالگرد پاشایی (17)

سالگرد پاشایی (18)

سالگرد پاشایی (19)

 

 

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید