ورود کداک به دنیای تلفن‌های همراه

کداک

بسیاری شرکت کداک را پدر عکاسی نوین می‌دانند، شرکتی که در سال‌های اخیر تا مرز ورشکستگی رفت و به‌ طور کامل به فراموشی سپرده شد.

این شرکت که هنوز به حیات حداقلی خود ادامه می‌دهد، تصمیم دارد سال ۲۰۱۵ یک بار دیگر به دنیای دیجیتال بازگردد. این شرکت دوربین‌سازی که تا حدود زیادی شرایط فعلی‌اش به دلیل ظهور پدیده‌ای به نام تلفن‌های‌ همراه است، این بار تصمیم دارد با تکیه بر همین پدیده و با تمرکز بر تلفن‌های هوشمند به بازار فناوری بازگردد. بنابر شنیده‌ها نمایشگاه CES سال جدید میلادی میزبان گوشی‌های هوشمند اندرویدی این شرکت خواهد بود.

کداک که با همکاری شرکت Bullit پا به این نمایشگاه می‌گذارد، قصد دارد با معرفی گوشی‌هایی برای عکاسی حرفه‌ای، ژانر جدیدی در تولید تلفن‌های‌ هوشمند ارائه کند. مدیران این شرکت در مورد محصولات خود عنوان کرده‌اند: «این محصولات بیش تر از این که تلفن‌‌ هوشمند باشند، دوربین‌هایی هستند که قابلیت مکالمه نیز دارند. در واقع ما قصد داریم اولین نسل از دوربین‌های هوشمند را به دنیای فناوری معرفی کنیم.» این محصولات قرار است با قابلیت پشتیبانی از آخرین نسخه اندروید ارائه شوند و از نظر سخت‌افزاری و امکانات با پرچمداران دنیای دستگاه‌های همراه برابری خواهند کرد.

http://press.jamejamonline.ir

 

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
اپلیکیشن Evernote - نرم افزار موبایل دفترچه یادداشت حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *