وزیر آموزش و پرورش فداکاری معلم لرستانی را ارج نهاد

The dedicated teacher.nojavanhaوزیر آموزش و پرورش از تلاش و فداکاری کاظم صفرزاده معلم لرستانی تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، دکتر علی اصغر فانی در جمع معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌های کشور با اشاره به فداکاری کاظم صفرزاده گفت: این معلم و همکار گرامی برای نجات جان دانش‌آموزان خود تلاش کرد و در این مسیر فداکارانه جان خود را از دست داد. وزیر آموزش و پرورش با اظهار تأسف از حادثه ایجاد شده و از دست دادن 3 دانش‌آموز افزود: اینجانب ضمن تجلیل از فداکاری این معلم و همکار گرامی ضایعه از دست دادن دانش‌آموزان را به جامعه فرهنگیان و مردم شریف استان لرستان تسلیت می‌گویم و آموزش و پرورش در جشنواره جلوه‌های معلمی که در آینده برگزار خواهد شد، از فداکاری این معلم تجلیل به عمل خواهد آورد.

وی همچنین مرگ 4 دانش‌آموز در حادثه رانندگی در شهرستان سر پل ذهاب استان کرمانشاه را به فرهنگیان و مردم این استان تسلیت گفت. کاظم صفرزاده 23 مهر در مرکز شبانه‌روزی عشایری امام جعفر صادق(ع) در منطقه محروم ویسیان در استان لرستان برای رساندن یکی از دانش‌آموزان به بیمارستان به اتفاق 2 دانش‌آموز دیگر در مسیر با بارش شدید باران و جاری‌شدن سیل مواجه شد و هر 4 نفر جان خود را از دست دادند. با پیگیری‌ها و تلاش مسئولان جسد 3 دانش‌آموز پیدا شد.

جسد این معلم فداکار نیز توسط اهالی یکی از روستاهای شرکت نفت چنار در نزدیکی روستای حاتم‌وند و در 35 کیلومتری جنوب خرم‌آباد پیدا شد.

پیکر مرحوم صفرزاده پس از برگزاری نماز ظهر عاشورا، طی مراسم باشکوهی در پلدختر به خاک سپرده شد.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
برترین‌های دهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی رشد معرفی شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *