,

سرود

میثم تربتی در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون ایرنا اظهار داشت: این برنامه که تحت عنوان مدرسه تلویزیونی باز باران هر روز ساعت ۱۶٫۳۰ به صورت زنده روی آنتن شبکه آموزش سیما قرار می گیرد، ضمن طراحی آیتم های متناسب با ایام دهه مبارک فجر اقدام به برگزاری مسابقات سرود دانش آموزی کرده است.

وی افزود: این مسابقات از ۱۲ بهمن ماه آغاز و تا ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و نتیجه آن توسط کارشناسان سرود دانش آموزی مشخص می شود و گروه منتخب در راهپیمایی ۲۲بهمن ماه سرود خود را از استیج شبکه آموزش واقع در میدان آزادی به صورت زنده اجرا می کنند.

تربتی خاطرنشان کرد: از آیتم های ویژه برنامه ایام الله دهه فجر «باز باران»،« زنگ گفتگو» است که به گفت وگوی نوجوانان در مورد مسائل مربوط به انقلاب در قالب بررسی کتب یا اسناد انقلاب می پردازد.

وی اضافه کرد: «خاطره انقلاب» بازگویی خاطرات معلمان انقلابی، «زنگ کتاب» که کتاب های انقلابی از تاریخ انقلاب یا شخصیت های موثر در انقلاب را معرفی می کند و «زنگ انشاء» از دیگر آیتم های این ویژه برنامه خواهد بود.

تهیه کننده «باز باران» بیان داشت: دکور برنامه نیز تغییر کرده و حال و هوای انقلابی گرفته است.

برنامه «باز باران» به تهیه کنندگی میثم تربتی و امیرقمیشی و با اجرای دلارام علا و پیام ظفرقندی هر روز ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

Tags:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

با ما در تماس باشید

هر موقع به ما ایمیل بزنید در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد

Sending

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

رمز خود را فراموش کرده اید؟