ویژگی های تبلت ۲

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان هاتبلت

در مطلب قبلی شما را  کمی با تبلت آشنا کردیم در این مطلب شما  را بیشتر با تبلت آشنا خواهیم کرد . به طور کلی می دانین که دنیای اطراف ما روزبه روز در حال پیشرفت می باشد پس ما هم نیز می خواهیم در این پیشرفت شریک باشیم شاید خودمان نتوانیم چیزی را اختراع کنیم ولی می توانیم به درستی از ابزارهای پیشرفته ایی که ایجاد می شود استفاده کنیم .

و حتی اگر در یک روز به ما بگوییند که یک چیز غیرممکن ممکن شاید تعجب زیادی نداشته باشد چون هر روزه شاهد آمدن یک وسیله جدید در عصر تکنولوژی هستیم . یکی از این اختراعات تبلت هست که شاید با آن مستقیما در تماس نیز باشید .

 در اصل تبلت یک وسیله ایی بین موبایل و لب تاب است به عبارتی از گوشی بزرگتر و از لب تاب کوچکتر است اما کارهایی را که این دو به طور جداگانه می توانند انجام دهند تبلت یکجا می تواند انجام دهد به عبارتی هم می تواند برای شما گوشی باشد و هم می تواند یک لب تاب خوب باشد که شما به وسیله آن صفحات اینترنتی را چک کنید و یا اینکه به وسیله آن می توانید با نرم افزار  های مختلف کار کنید و همچنین به راحتی از طریق آن می توانید با دوستان خود صحبت کنید .

 تبلتآیا سوالی در ذهن شما به وجود نیامده است که اگر این دستگاه مانند یک لب تاب می ماند پس سیستم عامل آن چیست به عبارتی آیا مانند یک ویندوز عمل می کند یا خیر ؟

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
معرفی سایت استاد یدالله کابلی

خوب جواب این سوال بسیار ساده است اگر شما با گوشیهای اندروید کار کرده باشید متوجه شده اید که مانند یک سیستم کامپیوتری که بر روی آن ویندوز نصب است کار می کند پس مطمئنا تبلتها ی اندروید نیز دارای یک سیستم عامل هستند که تمامی کارهایی را که شما از سیستم خود انتظار دارید انجام می دهد این سیستم همچنین قادر است با تمامی نرم افزار های شرکت adobe  نیز به راحتی کار کند علاوه بر آن با دارا بودن سیستم اندروید شما قادر خواهید همزمان هم فیلم ببینید و هم چت کنید و هم اینکه از صفحات اینترنتی استفاده کنید .

تبلت شاید بعد از این نکات بخواهید بدانید چه تبلتهایی بهتر هستند  همیشه برای خرید یک تبلت دو فاکتور مهم را در آن در نظر بگیرید :

1-   Cpu : همانگونه که می دانید پردازشگر اصلی یک کامپیوتر cpu است پس در تبلت هم پردازشگر وجود دارد پس هر چه قدرت این پردازشگر زیاد تر باشد کار برای ما بهتر انجام می شود .

2-   صفحه نمایش : شاید شما هم برای دیدن بازی و یا فیلمهای خود دارای صفحه نمایش بزرگتری هستید اما هر چه اندازه صفحه نمایش بزرگتر حمل آن سخت تر و همچنین باتری آنها نیز زود تر تمام می شود بنابراین به دنبال صفحه نمایشهای بزرگ نباشید.

امتیاز به این نوشته

‫1 نظر ارسال شده در “ویژگی های تبلت ۲

  1. amin300 :

    به جمع ما بپیوندین و در صفحه ی هرچه دل تنگت می‌خواهد بگو بیایید و هرچه دل تنگتان می‌خواهد بگویید و با دوستان خود حرف بزنید.
    عجله کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *