, ,
,

%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7-%d9%be%db%8c%d8%b1%d9%88%d8%b2%d9%81%d8%b1-1

پارسا پیروزفر، هنرمند محبوب و فرهیخته کشورمان، فروش بلیط یک سانس از تئاتر خود را در حمایت از دانش‌آموزان با استعداد نیازمند، به بنیادکودک اهدا کرد.

پارساپیروزفر نویسنده، طراح، کارگردان و بازیگر نمایش «ماتریوشکا»، فروش بلیط یک سانس اجرای این نمایش را در ساعت ۱۷ روز جمعه دهم دی‌ماه سال‌جاری به بنیادکودک اهدا می‌کند.

«ماتریوشکا» بر اساس داستان‌های «آنتون چخوف» و نویسندگی پارسا پیروزفر از اول آذرماه در سالن شماره یک تماشاخانه پالیز به روی صحنه رفته و تا ۱۹ دی‌ماه به اجرای خود ادامه می‌دهد.

اجرای نمایش پارساپیروزفر که این روز‌ها نامش بیش از گذشته بر سر زبان جامعه‌ی هنرمند ایران و جهان است، در حمایت از دانش‌آموزان با استعداد نیازمند کشور را کاری بسیار نیکو و مهرمندانه است و این روز را به خاطره ‌یک عصر زمستانی فراموش نشدنی برای دانش‌آموزانی که داشتن امکانات برای تحصیل را آرزو می‌کنند، به ارمغان خواهد آورد.

بنیادکودک، موسسه‌ای غیردولتی، غیرسیاسی و مردم‌نهاد بوده و بیش از ۲۲ سال است که فعالیت خود را در زمینه کمک‎رسانی به دانش‌آموزان با استعداد نیازمند آغاز کرده است. این موسسه با دارابودن ۲۸ نمایندگی در ۲۲ استان کشور و ۸ دفتر در ۸ استان جهان، در حال حاضر، نزدیک به ۹ هزار دانش‌آموز با استعداد نیازمند را حمایت می‌کند.بنیادکودک علاوه بر مقام مشورتی پذیرفته شده در کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل (ECOSOC)، هرساله از طریق سازمان سوییسی SGS به لحاظ کیفیت و کمیت مورد بررسی و ممیزی قرار می‌گیرد و امتیاز لازم را به دست می‌آورد.

همچنین، این موسسه در سال ۸۶، از هیات دولت مجوزی دریافت کرده که بر اساس آن، کمک به بنیادکودک جزء هزینه‌های قابل قبول مالیاتی محسوب ‌می‌شود.

بنیادکودک همواره به این می‌اندیشد که «هیچ دانش‌آموز با استعدادی نباید به دلیل مشکلات مالی و اقتصادی از تحصیل و تلاش باز بماند».

گفتنی است؛ بلیت‌های تئاتر «ماتریوشکا» برای ساعت ۱۷ روز جمعه ۱۰ دی‌ماه، به صورت همت‌عالی به فروش می‌رسد و علاقه‌مندان به تماشای این تئاتر و حمایت از دانش‌آموزان با استعداد نیازمند، می‌توانند برای دریافت بلیت به وبسایت بنیادکودک به نشانی: www.childf.org و یا با شماره ۴۲۵۱۰-۰۲۱ (واحد روابط عمومی بنیادکودک) به منظور رزرو صندلی تماس حاصل فرمایند.

الف

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید