, ,
,

پارک ژوراسیک

موفق‌ترین فیلم سال ۲۰۱۵ سینمای جهان در گیشه عنوان پراشتباه‌ترین فیلم سال را نیز به نام خود ثبت کرد. سایت سینمایی «Movie Mistake» فیلم «دنیای ژوراسیک» دنباله رسمی سری فیلم‌های «پارک ژوراسیک» به کارگردانی «کالین ترورو» را با ۱۹ اشتباه عمده یا جزئی به‌عنوان پراشتباه‌ترین فیلم سال معرفی کرد.

گاف‌های این فیلم شامل مشکلاتی در پیوستگی داستان، حفره‌هایی در فیلمنامه و اشتباهات حقیقی می‌شود. ازجمله گاف‌های فیلم «دنیای ژوراسیک» می‌توان به تلفن همراهی اشاره کرد که خود به خود تعمیر می‌شود، صحنه‌ای که در آن «کریس پرت» بدون تکان‌خوردن لب‌هایش با بازیگر دیگر صحبت می‌کند و همچنین جیپی که پس از ۲۰ سال بلااستفاده ماندن در یک جزیره استوایی دوباره به کار می‌افتد.

البته فیلم «دنیای ژوراسیک» ساخته «کالین ترورو» با ۱۹ گاف در مقابل ۱۵۶ گاف فیلم «ژارک ژوراسیک» ساخته «استیون اسپیلبرگ» در سال ۱۹۹۳ عملکرد بسیار خوبی داشته است. رکورد پراشتباه‌ترین فیلم تاریخ سینما متعلق به فیلم معروف «اینک آخرآلزمان» ساخته «فرانسیس فورد کاپولا» محصول سال ۱۹۷۹ میلادی است که در مجموع ۵۶۱ گاف داشت. فیلم «دنیای ژوراسیک» با فروش بیش از ۶/۱ میلیارد دلار تاکنون پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۱۵ میلادی است.

برچسب ها:
یک دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. مجید 5 سال قبل

    اگه قرار باشه همه مثل شما دنبال گاف باشن فیلم نه ساخته میشه و نه فروش میره.
    شما دنبال گاف های دیگه نباش فقط دنبال این باش چطور پول دربیاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید