پراشتباه‌ترین فیلم سال ۲۰۱۵ کدام است؟

t پراشتباه‌ترین فیلم سال 2015 کدام است؟

پارک ژوراسیک

موفق‌ترین فیلم سال 2015 سینمای جهان در گیشه عنوان پراشتباه‌ترین فیلم سال را نیز به نام خود ثبت کرد. سایت سینمایی «Movie Mistake» فیلم «دنیای ژوراسیک» دنباله رسمی سری فیلم‌های «پارک ژوراسیک» به کارگردانی «کالین ترورو» را با 19 اشتباه عمده یا جزئی به‌عنوان پراشتباه‌ترین فیلم سال معرفی کرد.

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

گاف‌های این فیلم شامل مشکلاتی در پیوستگی داستان، حفره‌هایی در فیلمنامه و اشتباهات حقیقی می‌شود. ازجمله گاف‌های فیلم «دنیای ژوراسیک» می‌توان به تلفن همراهی اشاره کرد که خود به خود تعمیر می‌شود، صحنه‌ای که در آن «کریس پرت» بدون تکان‌خوردن لب‌هایش با بازیگر دیگر صحبت می‌کند و همچنین جیپی که پس از 20 سال بلااستفاده ماندن در یک جزیره استوایی دوباره به کار می‌افتد.

البته فیلم «دنیای ژوراسیک» ساخته «کالین ترورو» با 19 گاف در مقابل 156 گاف فیلم «ژارک ژوراسیک» ساخته «استیون اسپیلبرگ» در سال 1993 عملکرد بسیار خوبی داشته است. رکورد پراشتباه‌ترین فیلم تاریخ سینما متعلق به فیلم معروف «اینک آخرآلزمان» ساخته «فرانسیس فورد کاپولا» محصول سال 1979 میلادی است که در مجموع 561 گاف داشت. فیلم «دنیای ژوراسیک» با فروش بیش از 6/1 میلیارد دلار تاکنون پرفروش‌ترین فیلم سال 2015 میلادی است.

t پراشتباه‌ترین فیلم سال 2015 کدام است؟
امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
مسابقه ادبی شماره (7)

‫1 نظر ارسال شده در “پراشتباه‌ترین فیلم سال ۲۰۱۵ کدام است؟

  1. مجید :

    اگه قرار باشه همه مثل شما دنبال گاف باشن فیلم نه ساخته میشه و نه فروش میره.
    شما دنبال گاف های دیگه نباش فقط دنبال این باش چطور پول دربیاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *