,

قاسم الکاظمی.سایت نوجوان ها (1)تیم اسپارتاک مسکو تمام هزینه‌های مرتبط با جراحی پای قاسم الکاظمی، نوجوان ۱۳ ساله اهل کربلای عراق را متقبل شد.

به گزارش وانانیوز به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، صندوق خیریه کودکان تیم فوتبال اسپارتاک مسکو اعلام کرد تمامی هزینه‌های پروتز پای قاسم الکاظمی، قهرمان عکس برنده مسابقه عکاسی آندره استنین روسیه را پرداخت می‌کند.

کارشناسان ارشد مرکز جراحی پزشکی کودکان ویشنفسکی مسکو پس از معاینه پای قاسم الکاظمی در سفر اخیرش به روسیه که با دعوت تیم اسپارتاک صورت گرفت برنامه درمانی او را تعیین کردند. با ارزیابی مثبت آنها نصب پای مصنوعی این نوجوان ۱۳ ساله اهل کربلای عراق در آینده‌ای نزدیک انجام می‌شود. قرار است قاسم الکاظمی ماه ژوئن برای آغاز مراحل درمانی دوباره به روسیه سفر کند.

رئیس صندوق کودکان تیم فوتبال اسپارتاک مسکو نیز در این رابطه گفت: کارهای خوب در ورزش هیچ مرزی ندارند. صندوق تازه تاسیس ما کمک‌های لازم به کودکان را از هر منطقه‌ای خواهد کرد. ما امکان کمک به قاسم الکاظمی را داریم و تمام هزینه‌های جراحی پای او را می‌پردازیم.

پزشکان نیز پیش‌بینی مثبتی درباره این عمل داشتند. اطمینان داریم این رویداد می‌تواند برای بسیاری از خانواده‌ها در جهان به یک انگیزه تبدیل شود. افرادی نزدیک ما هستند که تمایل به کمک دارند و برای پایدار ماندن نباید از هیچ چیز ترسید.

قاسم الکاظمی که در جریان انفجار یک مین در اطراف کربلا یک پایش را از دست داده بود، علاقه زیادی به فوتبال دارد. تصویر او هنگام بازی فوتبال با در دست‌داشتن عصا توانست جایزه مسابقه مشهور عکاسی روسیه را ببرد. این نوجوان عراقی ۲ هفته قبل نیز با دعوت تیم فوتبال اسپارتاک مسکو به روسیه سفر کرد و پیش از آغاز بازی این تیم در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر این کشور مورد تقدیر قرار گرفت.

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید