چالش: پیدا کردن قلب پنهان شده توسط فیل ها در ۱۹ ثانیه!

پیدا کردن قلب پنهان شده توسط فیل ها

آیا قادر به پیدا کردن قلب پنهان شده توسط فیل ها در 19 ثانیه هستید؟ این پازل چالش برانگیز برای افرادی که عاشق یک بازی فکری خوب هستند، عالی است. تنها با 19 ثانیه برای یافتن قلب زمان دارید، باید تیزبین و سریع فکر کنید.

پیدا کردن قلب پنهان شده توسط فیل ها

در این مقاله، می‌خواهیم شما را به چالش پیدا کردن قلب پنهان شده توسط فیل ها دعوت کنیم. تصویر زیر را ببنید. آیا می‌توانید قلب پنهان شده توسط فیل‌ها را ببینید؟ 19 ثانیه برای پیدا کردن قلب پنهان شده توسط فیل ها زمان دارید. شروع کنید.

پیدا کردن قلب پنهان شده توسط فیل ها

توهمات نوری از عوامل مختلف روانی و فیزیولوژیکی مانند نحوه درک چشمان ما از رنگ ها، اشکال و الگوها و همچنین تمایل مغز ما به فرضیات و پر کردن اطلاعات از دست رفته استفاده می کنند. این پازل ها ادراک ما را به چالش می کشند و ما را به این سوال وا می دارند که چه چیزی واقعی است و چه چیزی یک توهم. توجه خود را به تصویر معطوف کنید،

می توانید تعداد زیادی فیل زیبا را ببینید که کنار هم ایستاده اند. در این گروه از فیل ها، قلب پنهانی وجود دارد که به طرز ماهرانه ای استتار شده است تا آن را به یک یافته چالش برانگیز تبدیل کند. قلب صورتی آنقدر با فیل ها ترکیب می شود که تشخیص آن در نگاه اول دشوار است. این به این دلیل است که قلب و فیل ها یک رنگ هستند. پس آیا قادر به پیدا کردن قلب پنهان شده توسط فیل ها هستید؟

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
تست هوش: پیدا کردن آفتاب پرست در 7 ثانیه!

برای دیدن پاسخ پیدا کردن قلب پنهان شده توسط فیل ها اسکرول کنید:

پاسخ

پیدا کردن قلب پنهان شده توسط فیل ها

به دنبال شکل قلب باشید. به تصویر توجه کنید و سعی کنید از زوایای مختلف به آن نگاه کنید. خوب این بزرگترین نکته است: به تمام پروانه های تصویر نگاه کنید و آن را پیدا خواهید کرد. خب زمان به پایان رسید. اگر این کار را کردید، به شما تبریک می‌گویم شما شگفت‌انگیز هستید و توجه شما در پیدا کردن قلب پنهان شده توسط فیل ها فوق‌العاده است. اگر آن را پیدا نکردید، باز هم اشکالی ندارد، امید خود را از دست ندهید، پازل را دوباره بدون محدودیت زمانی امتحان کنید. در اینجا پاسخ پیدا کردن قلب پنهان شده توسط فیل ها را قرار داده‌ایم.

پاسخ پیدا کردن قلب پنهان شده توسط فیل ها

اگر به این دسته از مطالب علاقمندید پیشنهاد می کنم بخش پیدا کردن اختلاف تصاویر را هم ببینید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *