, ,
,

کتاب (1)

چهل آزمون برای شناخت خود

زندگی مانند معمایی هیجان‌انگیز، دشوار و بزرگ است. هزارتویی با هدف‌های متغیر و موانع غافلگیر کننده. روان‌‌شناسی ابزاری است که به ما کمک می‌کند تا راه‌ خود را در این هزارتو بیابیم. شناخت خود اولین گام در جهت کسب موفقیت است. در کتاب ۴۰ آزمون برای شناخت خود، آزمون‌هایی برای آشنا شدن با نگرش و طرز برخورد،‌ احساسات، عواطف، رفتارهای اجتماعی خلاقیت و ابتکار، شیوه‌ تفکر و یادگیری ارائه شده است. همچنین با نیروهای ناشناخته و اسرار‌آمیز درون خود (خصلت و ویژگی‌های شخصیتی) آشنا می‌شویم.

کتاب (2)

چهل آزمون برای شناخت دیگران

زندگی مانند معمایی هیجان‌انگیز، دشوار و بزرگ است. هزارتویی با هدفهای متغیر و موانع غافلگیر کننده. روان‌‌شناسی ابزاری است که به ما کمک می‌کند تا راه‌ خود را در این هزارتو بیابیم. شناخت خود اوّلین گام در جهت کسب موفّقیت است. در کتاب ۴۰ آزمون برای شناخت دیگران، آزمون‌هایی برای آشنا شدن با نگرش و طرز برخورد،‌ احساسات، عواطف، رفتارهای اجتماعی ارائه شده است.

کتاب (3)

امان از دست نگرانی

در این کتاب ابتدا یازده پرسش مطرح شده که مخاطبان با پاسخ به آنها، میزان نگرانی خود را می‌سنجند، سپس مقابله با نگرانی توضیح داده شده و علل به وجود آمدن آن در انسان بازگو می‌گردد. واکنش‌هایی که انسان در برابر نگرانی از خود نشان می‌دهد و بازگویی چند نمونه عینی از رفتار بچه‌های نگران بخش دیگری از مطالب کتاب را تشکیل می‌دهد. در پایان نیز راه حل‌ها و روش‌های متعددی برای از بین بردن نگرانی و آرامش داشتن ذکر گردیده است.

کتاب (4)

سلامت روان

آگاهی، تشخیص و درمان به موقع بیماری‌ برای بیمار، اطرافیان و جامعه سودمند است.

این کتاب به سلامت روان، اعتماد به نفس، خشم و غلبه بر تنهایی می‌پردازد. ترکیب عالی تصویر و متن، خواندن کتاب و انتقال مفاهیم را بسیار آسان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

مجموعه کتاب‌های سلامت روان توسط یکی از معتبرترین موسسات آمریکایی تهیه شده است.

hodhod.com

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2020

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید