, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

سفر عکاسی.سایت نوجوان ها (1)

برای سفرهای عکاسی دیگر نمی توان از کیف های کوچک استفاده کرد بلکه شما به یک کوله پشتی بزرگ تر نیاز دارید، اما باید ببینید سفر شما یک روزه است و یا بیش تر طول می کشد و بر اساس این زمان به تهیه کوله پشتی بپردازید، زیرا باید در کوله پشتی خود یک چادر کوچک، کیسه خواب، لباس اضافی، جعبه کمک های اولیه و ظرف های غذا را نیز علاوه بر وسایل عکاسی حمل کنید. 

نوشیدن آب سالم در مسیر بسیار مهم است پس کیفی تهیه کنید که بتوانید به راحتی ظرف آب  را با آن حمل کنید و علاوه بر این هر زمان که خواستید قابل دسترسی و استفاده باشد. 

گاهی ممکن است در حین سفر باران ببارد و یا حتی ممکن است مجبور شوید از مسیر رودخانه ای عبور کنید پس اگر کوله پشتی شما ضد آب باشد تجهیزات عکاسی شما از هر خطری محفوظ می ماند. 

سه پایه دوربین برای کار شما حیاتی است پس کوله پشتی تهیه کنید که  محلی برای نگه داشتن سه پایه داشته باشد و به راحتی نیز بتوانید آن را باز کرده و استفاده کنید.

سفر عکاسی.سایت نوجوان ها (2)

نحوه حمل این کوله پشتی نیز مهم است برای این که دچار خستگی و آسیب های جسمانی در طول مسیر نشوید. باید کوله پشتی انتخاب کنید که حمل  آن برای شما راحت باشد و سنگینی آن باعث نشود که به ستون مهره های شما فشار وارد کند. 
 

سفر عکاسی.سایت نوجوان ها (3)

 
امنیت وسایل شما بسیار مهم است پس به کوله پشتی محکمی فکر کنید که در مسیر آسیب نبیند و حتی بتوانید به راحتی زیپ آن را قفل کنید تا اگر در جایی استراحت کردید نگران مفقود شدن وسایلتان نشوید. 

Tags:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

با ما در تماس باشید

هر موقع به ما ایمیل بزنید در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد

Sending

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

رمز خود را فراموش کرده اید؟