چگونه با کابل شبکه دو لپ تاپ را به هم وصل کنیم؟

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

به احتمال زیاد برای شما پیش آمده است که بخواهید بین دو سیستم اطلاعاتی را رد و بدل کنید، اما به مشکل برخورده باشید، یا فلش همراه خود نیاورده اید یا حجم اطلاعات بیش تر از حجم فلشی است که شما همراه خود دارید. نگران این مشکل نباشید تنها با یک کابل اینترنت می توانید با شبکه کردن دو سیستم هر چقدر اطلاعات که می خواهید انتقال بدهید. 
در مرحله اول تعیین کنید که کامپیوتر شما دارای پورت اترنت یا اینترنت هست یا نه! پورت های اترنت معمولا در کنارهای لپتاپ یا پشت کیس ها مشخص هستند و شما به راحتی می توانید آن ها را پیدا کنید. 

وصل شدن کابل.سایت نوجوان ها (1)

اگر کامپیوتر شما پورت اترنت ندارد، مجبور به خرید یک پورت اترنت هستید که تبدیل به یو اس بی بشود و آن را به پورت یو اس بی خود وصل کنید. این پورت ها معمولا در بازار زیاد هستند و شما می توانید به راحتی آن ها را تهیه کنید. 

وصل شدن کابل.سایت نوجوان ها (2)

حتما از کابل اینترنتی استفاده کنید که هر دو دستگاه پشتیبانی کند معمولا هر دو طرف به راحتی کابل ها را پشتیبانی می کند ولی برای اطمینان سر دو کابل را نگاه کنید که هر دو طرف رنگ های یکسانی داشته باشند. 

وصل شدن کابل.سایت نوجوان ها (3)

یک سر کابل را بر روی کامپیوتر خود وصل کنید، برای این کار یک سر کابل را به پشت پورت اترنت وصل می کنیم. 

وصل شدن کابل.سایت نوجوان ها (4)

و سر دیگر کابل را به دومین کامپیوتر یا لپ تاپ وصل می کنیم. کار تمام است شما می توانید با قرار دادن فایل در پوشه ها و کپی کردن آن در کامپیوتر دیگر فرایند کپی و انتقال اطلاعات را انجام بدهید. 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
مطمئن‌ترین کیف پول دنیا

وصل شدن کابل.سایت نوجوان ها (5)

 

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.