, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

خروج از محدودیت ها

۱- یک مهارت جدید یاد بگیرید

زندگی شاد.سایت نوجوان ها (1)احساس رضایت از زندگی را با آموختن مهارتی جدید بهینه کنید. همه آدم ها در ذهن خود کاری را در نظر دارند که همیشه دوست داشتند نحوه انجام دادن آن را بدانند، شما هنوز زنده اید… پس وقت بگذارید و به دنبال یاد گرفتن کارهایی بروید که دوست دارید.

۲- خارج از خانه وقت بگذرانید

بیرون بروید. وقتی مدت زیادی در خانه بمانید،‌ احساس خواهید کرد که در روزمره و موضوعات تکراری، زندانی شده اید و فراموش خواهید کرد که زندگی چقدر هیجان انگیز است. آیا می دانستید که درختی در ایالات یوتا هست که هشتاد هزار سال عمر کرده است؟ یا قلب وال های آبی اندازه یک ون کوچک است؟ به جای اینکه اجازه بدهید روزمرگی و کسالت شما را از کار بیندازد، شگفتی های طبیعت را دنبال کنید.

۳- بیشتر ورزش کنید

لاغر شدن را فراموش کنید چون چندان مهم نیست. آنچه مهم است احساس سلامت و قدرت است و ایجاد عاداتی که موجب طولانی شدن عمر شود.

۴- سفر کنید

سفر کردن شما را متوجه ارزش تجربیات و انسان هایی می کند که اگر در منزل مانده بودید هرگز با آن ها مواجه نمی شدید. پس از خانه خارج شوید و سفر کنید. حتی اگر شد به فاصله خیلی دوری بروید.

۵- خطر کنید

اگر صرفا زندگی خود را ایمن و یکنواخت نگه دارید، شاید هرگز با پدیده های شگفت انگیز یا جدید روبرو نشوید چون نمی توان نشست و منتظر ماند که پدیده های جالب در دامن ما بیفتد. پاداش های واقعی زمانی نصیب انسان می شود که در زندگی برخی خطرات را بپذیرد.

۶- تسلیم قوانین و اهداف شخصی خود باشید

اجازه ندهید توسط احساسات لحظه ای خود، دایما نوسان کنید. اگر به احساسات خود این اجازه را بدهید، در طولانی مدت از مسیر اصلی خود منحرف می شوید چرا که این احساسات لحظه ای هستند. اگر احساسات، شما را کنترل کند، شما را ناراحت و غمگین رها خواهند کرد.
تسلیم قوانین اصلی بودن و حرکت به سمت اهداف بزرگ، موجب هدایت شما به سمت رضایت و شادمانی خواهد شد.

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید.

 

Tags:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

با ما در تماس باشید

هر موقع به ما ایمیل بزنید در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهیم داد

Sending

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

رمز خود را فراموش کرده اید؟