چگونه می توانید در تلگرام در کمتر از یک دقیقه استیکر بسازید؟

حتما هر روزه بار ها و بار ها از استیکر های مختلف تلگرام استفاده و یا دریافت کرده اید. تصاویر بسیار جذابی که به صورت بسته هایی توسط تلگرام و البته بسیاری دیگر از کاربران عرضه می شود و به سرعت در تلگرام پخش و دانلود می شوند و شما به راحتی می توانید از آن ها استفاده کنید. اما امروز در “چگونه می توانید” قصد داریم در یک روش بسیار ساده و بدونه هیچ دانش و یا نرم افزار خاصی با استفاده از خود تلگرام روش ساختن استیکر های جذاب را برای شما آموزش دهیم که زمانی که شما برای ساخت هر استیکر لازم دارید حتی کمتر از یک دقیقه است. پس با ما همراه باشید.

برای اینکه شما بتوانید استیکر های مخصوص به خود را بسیازید تمام چیزی که نیاز دارید خود برنامه تلگرام یا حالا برنامه های ساخته شده بر پایه تلگرام است که به راحتی شما را در ساخت تلگرام یاری می کند. برای بررسی قدم به قدم و همراه با تصویر با ما همراه باشید.

تجهیزات مورد نیاز

برنامه تلگرام

عکسی که آز آن می خواهید استیکر بسازید

مراحل

1) عکس مورد نظر را انتخاب کنید

شما از هر عکسی می توانید استیکر بسازید. یا این عکس یا عکس ها (بدون محدودیت) توسط خودتان قبلا تهیه شده است یا این عکس ها بنا بر موضوعی که به دنبال آن هستید به راحتی از اینترنت و موتور های جستجو قابل دانلود و تهیه هستند. پس نوع عکس تفاوتی نمی کند. ولی اگر می خواهید یه صورت حرفه ای و بدونه هیچ مشکلی استیکر زیبایی داشته باشید توصیه ما این است که از یک عکس با پس زمینه ساده  و روشن استفاده کنید. همانند عکسی که ما انتخاب کرده ایم.

%d8%aa%d8%b1%d9%81%d9%86%d8%af-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c-2

2) clippy را باز کنید

پس از مهیا کردن عکس یا عکس هایی که می خواهید استیکر بسازید سپس به سراغ تلگرام خود رفته و آن را باز کنید. سپس [email protected] را در تلگرام خود و برای کسی که دوست شماست و یا … ارسال کنید تا بدینوسیله بتوانید از لینک آن استفاده کنید. همچننین شما با کلیک یا تاچ بر روی [email protected] در همین جا هم می توانید مستقیم به سراغ این بوت بروید.

%d8%aa%d8%b1%d9%81%d9%86%d8%af-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c-3

3) عکس مورد نظر را ارسال کنید

وقتی clippy را باز کردید اگر با دکمه start مواجه شدید آن را بزنید و یحتمل این روبات توضیحاتی در رابطه با نحوه کار با آن به شما ارئه خواهد کرد ولی اگر هم با متن یا پیامی مواجه نشدید کار خود را ادامه دهید و تنها کاری که باید بکنید این است که برای آن یک عکس ارسال کنید و در کمتر از چند ثانیه بلافاصله این روبات عکس را برای شما به استیکر تبدیل کرده و برای شما می فرستد.

%d8%aa%d8%b1%d9%81%d9%86%d8%af-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c-4

4) مابقی عکس ها را بفرستید

پس از این که عکس را فرستادید و استیکر آن را دریافت کردید حال می توانید مابقی عکس هایی که قصد تهیه استیکر از آن را دارید نیز به همین روش و استیکر را دریافت کنید و سپس این استیکر را برای دوستان و یا گروه ها و کانال های مختلف ارسال و فوروارد کنید.

%d8%aa%d8%b1%d9%81%d9%86%d8%af-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85%db%8c-5

نکته ها

clippy یک روبات رسمی خود تلگرام است و کاملا ایمن و سالم. با خیال راحت از آن استفاده کنید.

همان طور که گفته شد برای دریافت استیکر های با کیفیت تر از عکس هایی با پس زمینه ساده و ترجیحا رنگ روشن استفاده کنید.

منبع: چگونه می توانید

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
خواص شگفت انگیز کنجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *