چگونه کفش های ورزشی خود را تمیز کنید؟ (۱)

t چگونه کفش های ورزشی خود را تمیز کنید؟ (۱)
t چگونه کفش های ورزشی خود را تمیز کنید؟ (۱)

کفش های ورزشی به علت اینکه شاید بیشتر آن ها را می پوشیم، با آن ها ورزش می کنیم و راه می رویم، زودتر از کفش های دیگر کثیف و بد بو می شوند. بنابراین ما باید هر چند مدت یک بار کفش های ورزشی خودمان را تمیز کنیم، می توانیم آن ها را در ماشین لباس شویی بشوییم و یا به صورت دستی آن ها را تمیز کنیم. در این مطلب به شما نشان می دهیم که چگونه کفش های ورزشی را تمیز کنید

شستن کفش ها با ماشین لباس شویی

در ابتدا شما باید بررسی کنید که آیا کفش شما قابلیت شست و شو در ماشین لباس شویی را دارد یا خیر. اغلب کفش های ورزشی این قابلیت را دارند اما بعضی از کفش های حساس ورزشی، در پشت آن ها نوشته شده است که فقط با دست شسته شود.

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

اما اگر در کفش شما برچسبی وحود ندارد، برای اینکه متوجه شوید که کفش های ورزشی شما قابل شستشو در ماشین است یا خیر، می توانید به صورت آنلاین در سایت جستجو و اطلاعات مورد نیاز خود را فراهم کنید. 

نحوه شستشوی کفش.سایت نوجوان ها (1)

قبل از اینکه بخواهید کفش خود را در ماشین لباس شویی بشویید، با برس یا دستمال، خاک و شن های کفش خود را بگیرید، بهتر است این کار را در سطل آشغال انجام دهید تا محیط کثیف نشود. این کار به بیشتر تمیز شدن کفش در حین شست و شو کمک می کند. 

پیشرفته ترین کفش ورزشی جهان

نحوه شستشوی کفش.سایت نوجوان ها (2)

در مرحله بعد برای این که کفش های ورزشی خود را تمیز کنید باید بند ها یا هر چیز اضافی را که در کفش هست جدا کنید. چون ممکن است در ماشین لباس شویی گیر کند یا به کفش آسیب بزند. به علاوه این کار کمک می کند که کثیفی ها کاملا از کفش حتی کوچک ترین جا هم پاک شود. 

نحوه شستشوی کفش ورزشی

و در آخر کفش های خود را در ماشین لباس شویی بگذارید و با آب سرد کفش ها را بشویید. پس از اینکه کار شست و شو تمام شد کفش ها را با باد گرم خشک کنید و تمام. کفش شما کاملا تمیز شده است.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
پیش گیری از گردن درد با چند حرکت ورزشی!

کفش ورزشی با طرح دلخواه شما

کفش های ورزشی خود را با ماشین لباسشویی تمیز کنید

بعد از اینکه حدودا 8 ساعت از شستن کفش و خشک شدن آن گذشت، بند ها و دیگر وسایلی که قبل از شستن آن از کفش جدا کرده بودید، را دوباره به کفش برگردانید و بند ها را مرتب در سر جای خودشان قرار بدهید. 

کفش های ورزشی تمیزشده

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

چگونه کفش های ورزشی خود را تمیز کنید؟ (۲)

 

t چگونه کفش های ورزشی خود را تمیز کنید؟ (۱)
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *