کاردستی آویز فومی برای تزیین اتاق

کاردستی آویز فومی

اگر برای تزئین اتاقتان به دنبال ایده خوبی هستید می توانید این کاردستی آویز فومی را بسازید . برای شروع کار وسایل زیر را آماده کنید.

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

وسایل لازم 

فوم سبز یا رنگی

قیچی

چسب

تیغ موکت بری

خط کش

مداد یا خودکار

 

کاردستی آویز فومی - خط کشی

شیوه ساخت

ابتدا با خودکار بی رنگ یا مداد رنگی سفید طرح مورد نظر را روی فوم ایجاد کنید. توجه داشته باشید اگر از طرح های هندسی برای این آویز استفاده کنید بسیار زیباتر خواهد بود. فاصله خطوط هرچه منظم تر باشد بهتر است. پیشنهاد می کنیم ابتدا مربع فوم را از وسط به دو نیم تقسیم کنید. سپس 4 مربع با فاصله یک سانت با خط کش روی آن بکشید. سپس به وسیله تیغ موکت بری تمام خطوط را تا خط وسط برش بزنید. توجه داشته باشید که حدود نیم سانت برش ها با خط وسط فاصله داشته باشد.

آویز فومی برش

چسباندن را از مربع وسط آغاز کنید. دو گوشه مربع وسط را به هم نزدیک کرده و با چسب کاملا به هم بچسبانید. برای محکم تر شدن کار می توانید دو گوشه را با یک کوک به هم متصل کنید.

چسباندن لبه ها

مربع دوم و سوم را هم به همین طریق لبه های آن را به هم بچسبانید طوری که کاملا برجسته باشد. برای آخرین مربع آویز را برگردانید و گوشه ها را از پشت به هم بچسبانید. با انجام این مرحله آویز شما آماده است. می توانید کاردستی آویز فومی در رنگ های مختلف  بسازید و به صورت تکی یا چند تایی از سقف با نخ نامرئی آویزان کنید و در جشن ها و میهمانی هایتان از زیبایی و خلاقیت خود لذت ببرید.

آویز فومی (5)

آویز فومی (1)

3/5 - (4 امتیاز)
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
فیلم آموزش اسامی حیوانات به زبان انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *