کاردستی ایده هایی برای گلدان های تزیینی 

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

حتما این روزها که نزدیک عید است انواع و اقسام گلدان ها را در مغازه ها می بینید که از وسایل و ظرف های مختلف ساخته شده اند و به قیمت های گرانی عرضه می شوند. لازم نیست به دنبال خرید این گونه گلدان ها بروید.

اگر کمی حوصله و ذوق به خرج دهید به راحتی می توانید ظرف هایی زیبایی برای نگهداری گل هایتان بسازید کافی است فقط قلمه هایی از گل های خانه بردارید و یا گلدان کوچکی بخرید بقیه کارها را می توانید در خانه انجام دهید. 
 

گل تزئینی.سایت نوجوان ها (1)

جامی شیشه ای را بردارید و به آرامی گلتان را در آن قرار دهید سپس به آرامی شن های رنگی را در جام بریزید سعی کنید لایه ها با هم قاطی نشوند. 
 

گل تزئینی.سایت نوجوان ها (2)

تراریوم با آباژور 

ظرفی شیشه ای مانند شیشه مربا را بردارید و درآن تراریوم خود را بسازید حالا می توانید با استفاده از سر یک آباژور این ظرف شیشه ای را به یک چراغ خواب زیبا تبدیل کنید.
 

گل تزئینی.سایت نوجوان ها (3)

از قطعات کهنه یک لوستر استفاده کنید و با چسب گوشه های آن را به هم بچسبانید تا محفظه ای شیشه ای ایجاد شود حالا می توانید گلدان هایتان را زیر این محفظه قرار دهید.
 

گل تزئینی.سایت نوجوان ها (4)

لامپ های قدیمی هم ایده خوبی برای نگهداری گیاهان هستند. 
 

گل تزئینی.سایت نوجوان ها (5)

تنگ ماهی نیز یکی از بهترین ظروفی است که می توانید درآن برای خود یک تراریوم بسازید. 
 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کاردستی گلدان سبزی

گل تزئینی.سایت نوجوان ها (6)

حتی می توانید به جای خاک  فقط از آب در تنگ  ماهی استفاده کنید و ساقه گیاهان را در آب قرار دهید. البته می توانید ماهی های کوچکی نیز در این تنگ ماهی نگهدارید.
 

گل تزئینی.سایت نوجوان ها (7)

ظروف خالی ادویه که دیگر استفاده ندارند نیز وسیله خوبی برای ساخت تراریوم است مراحل ساخت این ظرف را قدم به قدم دنبال کنید تا گلدان های زیبایی برای روی میزتان داشته باشید. 

 

mosabeghe

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *