کاردستی زنبورک آویزان با قوطی کنسرو

کاردستی زنبورک آویزان با قوطی کنسرو

کاردستی زنبورک آویزان با قوطی کنسرو را با وسایل دوریختنی می توانید بسازید و برای تزیین اتاقتان استفاده کنید

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

لوازم مورد نیاز کاردستی زنبورک آویزان

قوطی کنسرو
رنگ زرد
چسب برق مشکی
چسب گرم
قیچی
مقداری کاموا
تلق شفاف

شیوه ساخت کاردستی زنبورک آویزان

ابتدا قوطی کنسرو را کاملا شسته و خشک کنید. سپس به وسیله یک وسیله نوک تیز (میخ یا درفش) روی یک طرف بدنه آن چهار سوراخ با فاصله های 10 سانت به شکل مربع ایجاد کنید. در طرف دیگر فقط یک سوراخ آن هم در وسط ایجاد کنید.

پس از آن به وسیله رنگ روغنی تمام بدنه قوطی را رنگ کنید و مدت 3 ساعت قوطی را در فضای باز قرار دهید تا کاملا خشک شود. سپس روی بدنه را 3 یا 4 خط چسب برق مشکی بچسبانید. با این کار بدن زنبورک تقریبا آماده می شود.

کاردستی زنبورک آویزان

از قسمت باز قوطی کامواها را ابتدا یک گره بزرگ بزنید سپس از سوراخ ها رد کنید و به پایین آن یک دگمه گره بزنید. با این کار پاهای زنبورک تشکیل می شود. از سوراخ روی بدنه نیز یک کاموا رد کنید که بتوانید در انتها زنبورک را از این قسمت آویزان کنید.

کاردستی زنبورک آویزان

برای چشم ها می توانید از درهای فلزی نوشابه یا آب معدنی استفاده کنید. در انتها شکل بال های زنبورک را روی تلق شفاف برش بزنید و پس از رد کردن کاموای وسط از بین بال ها ی زنبورک آن را روی سوراخ کاموا بچسبانید. برای پوشش در اصلی قوطی هم می توانید از مقوای زرد استفاده کنید و یک دایره روی آن بچسبانید یا می توانید از درپوش خود قوطی نیز استفاده کنید.  از زیبایی و خلاقیت کاردستیتان لذت ببرید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کاردستی جا شکلاتی خرگوشی

زنبورک آویزان.سایت نوجوان ها (3)

 

 

4.2/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *