, ,
,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

شیوه کار 

سینه ریز.سایت نوجوان ها (7)

لوازم مورد نیاز که در تصویر بالا نمایش داده شده است تهیه کنید. ابتدا قفل مخصوص گردنبند را به نخ نامرئی متصل کرده و با گره آن را کاملا محکم کنید. تعداد مرواریدهای ادامه بافت بسته به زنجیره ای که برای پشت گردن لازم است باید باشد. بین ۵ تا ۷ مروارید متغیر است. پس از آن بافت گل های سینه ریز آغاز می شود. ۳ مروارید ۲ عد کریستال و مجددا ۳ مروارید از نخ رد کنید. یک مروارید بزرگ و پس از آن ۶ عدد مروارید ریز نخ را برگردانید و از پایین مروارید بزرگ آن را رد کنید طوری که مرواریدهای ریز روی مروارید درشت سوار شوند. پس از آن مجددا ۳ مروارید ریز ۲ عدد کریستال و ۳ مروارید ریز دیگر رشته بعدی را تشکیل می دهند. در انتها رشته را با مروارید ابتدا آن مشتر ک کنید. 
 

سینه ریز.سایت نوجوان ها (1)

ردیف بعد، ۲ مروارید کوچک و یک مروارید رنگی و ۵ مروارید کوچک، سپس نخ را برگردانید و از انتهای مروارید رنگی طوری رد کنید که مرواریدهای سفید روی مروارید رنگی سوار شوند. مجددا ۳ مروارید سفید و در انتها نخ را از سه مروارید انتهایی ردیف قبل رد کنید. به این ترتیب یک گلبرگ سینه ریز ساخته شده است. 

سینه ریز.سایت نوجوان ها (2)

مجددا ۳ عدد مهره ریز ۲ کریستال و … به همان ترتیب قبل ادامه دهید.
 

سینه ریز.سایت نوجوان ها (3)

توجه داشته باشید انتهای هر گلبرگ را با سه عدد مروارید قبل مشترک کنید که اتصال رشته های سینه ریز به هم نخورد و منظم باشد. تعداد گلبرگ ها به اندازه دور گردنتان بستگی دارد. در پایان مجددا ۵ یا ۶ مروارید را رشته ای قرار دهید تا توازن یک طرف با طرف دوم نیز برقرار شود. در انتها نخ را با قفل گردنبند گره بزنید. از زیبایی و خلاقیت خود لذت ببرید. 
 

سینه ریز.سایت نوجوان ها (4)

 

سینه ریز.سایت نوجوان ها (5)

 

سینه ریز.سایت نوجوان ها (6)

 

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید