,

با ساخت گردنبندی که به شکل خوشه‌های گندم است، می‌توانید ظرافت زیورآلاتتان را برای دوستانتان به نمایش بگذارید. با ما در ساخت سینه ریز گندمی همراه باشید.

وسایل لازم برای ساخت سینه ریز گندمی

میخ‌های فلزی دم‌باریک جواهرسازی
مروارید گندمی و مروارید ریز ستاره‌ای
قفل مخصوص گردنبند

شیوه‌ی کار

برای ساخت این سینه ریز حتما به دم‌باریک مخصوص جواهرسازی نیاز دارید، چون یکی از لوازمی است که در ظرافت خم کردن سیم‌های فلزی خیلی بهتر از دم‌باریک‌های عادی عمل می‌کند و کار را برای شما آسان‌تر می‌سازد.

برای شروع ساخت سینه‌ریز گندمی، یکی از میخ‌های فلزی را بردارید. یک عدد مروارید گندمی از آن رد کنید، سپس یک ستاره‌ی طلایی پشت آن قرار دهید. در پایان نوک انتهایی میخ فلزی را به شکل یک حلقه‌ی تو خالی هلال کنید و لبه‌ی آن را کاملا به ساقه‌ی اصلی میخ بچسبانید.

کاردستی سینه ریز گندمی

میخ بعدی را به همین ترتیب آماده کنید. با این تفاوت، قبل از این‌که انتهای میخ را حلقه کنید، میخ را از حلقه‌ی اول رد کنید، سپس انتهای میخ دوم را مانند میخ اول حلقه کنید. به همین شکل، کار ساخت سینه ریز را ادامه دهید تا بلندی آن به اندازه‌ی دور گردنتان البته کمی آزادتر ساخته شود.

کاردستی سینه ریز گندمی

در انتها با دو میخ فلزی، قفل مخصوص گردنبند را به انتهای کار متصل کنید و از خلاقیت و جذابیت سینه‌ریز گندمی که ساخته‌ی دست خودتان است، لذت ببرید.

کاردستی سینه ریز گندمی

اختصاصی نشریه‌ی اینترنتی نوجوان‌ها – رقیه مستقیم

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2020

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید