کاردستی عروسک خمیری پو ،خرس با مزه+ فیلم

کاردستی عروسک خمیری پو ،خرس با مزه+ فیلم

پو خرس بامزه ای است که کارتون های آن را حتما دیده اید در این مطلب می خواهیم کاردستی عروسک خمیری پو  را به شما آموزش بدهیم

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

وسایل لازم  کاردستی عروسک خمیری پو

خمیر مجسمه سازی به رنگ زرد و قرمز

ابزار مجسمه سازی

چسب چوب

شیوه ساخت کاردستی عروسک خمیری پو

برای ساخت خمیر مجسمه سازی می توانید به مطلب طرز تهیه خمیر مجسمه سازی  مراجعه کنید و به راحتی این خمیر را در منزل درست کنید. برای ساخت بدن عروسک پو یک تکه خمیر را به رنگ زرد آغشته کنید و به شکل یک تخم مرغ در دست حالت دهید.

سپس یک تکه خمیر را به رنگ قرمز آغشته کنید و بین انگشتانتان کاملا ورز دهید تا رنگ به خورد خمیر برود. سپس مقداری چسب چوب (توجه داشته باشید از چسب چوبی استفاده کنید که پس از خشک شدن شفاف شود.) به بدن مجسمه بمالید و خمیر را دور آن بچسبانید. قسمت بالای خمیر را با نوک قیچی چرت دهید و دو لبه را برای یقه به پایین برگردانید.

پس از آن دست ها و پاهای مجسمه را درست کرده و ابتدا جای آن را مشخص کنید و پس از آن با ابزار جای دست و پا را ابتدا حفره ای ایجاد کنید. مقداری چسب چوب روی حفره بمالید و پس از آن دست و پا را در جای خود بچسبانید.

برای درست کردن سر مجسمه تکه ای از خمیر را به رنگ زرد آغشته کنید و به وسیله انگشتانتان حجم گونه ها و پوزه حیوان را حالت دهید. سپس به شیوه قبل ابتدا با ابزار مکان قرار گرفتن سر را حفره ای ایجاد کنید سپس آن را با چسب چوب روی محل مورد نظر بچسبانید. پس از آن گوش ها و چشم عروسک را درست کنید و از کاردستی زیبای خود لذت ببرید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کاردستی عسلی

برای ساختن عروسک خمیری پو  و دیگر شخصیت های این کارتون زیبا می توانید فیلم زیر را هم ببنید.

 

آموزش ساخت مجسمه زنبور عسل با خمیر (ویدئو)

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *