کاردستی پاتختی درخشان

پادری درخشان
پاتختی.سایت نوجوان ها (5)

در این مطلب آموزش ساختن پاتختی درخشان را به طور کامل قرار داده ایم.

لوازم مورد نیاز کاردستی

ریسه شلنگی 
الیاف مَکرُومه بافی
قلاب بافتنی بزرگ

پاتختی.سایت نوجوان ها (1)

شیوه ساخت پاتختی درخشان

ریسه های شلنگی چون روکش بسیار محکمی دارند، از لحاظ ایمنی برای این کار درصد بالاتری دارند. همچنین هنگام روشن بودن، علی رقم نور زیادی که دارند، از میزان انرژی الکتریکی بسیار پایینی استفاده می کنند و تقزیبا بدون ضرر هستند. اما توصیه می کنیم در مورد همین وسیله بسیار مفید نیز جوانب احتیاط را رعایت کنید. برای شروع ابتدای ریسه را با چسب برق محکم مهار کنید. سپس به صورت مارپیچ آن را دور هم حلقه کنید و با قلاب از وسط این حلقه شروع به بافت پایه کوتاه کنید. دور تا دور ریسه را پایه کوتاه بزنید. به انتهای بافت که رسیدید، مجددا ریسه را روی ردیف اول حلقه کنید و دور آن را ردیف دوم بافت پایه کوتان کار کنید.

اینجا محل تبلیغات کسب و کار شماست. برای تبلیغ در سایت نوجوان ها با ما از طریق واتس آپ ارتباط بزقرار کنید.

توجه داشته باشید که هر چه تعداد حلقه های ریسه را دور بافت بیشتر کنید، پاتختی بزرگتری خواهید داشت. بنا بر موقعیت مکانی که برای این پاتختی در نظر دارید، تعداد حلقه ها را بیشتر کنید. 

پاتختی.سایت نوجوان ها (3)
پاتختی.سایت نوجوان ها (4)

در انتها هم می توانید ادامه ریسه را تا جایی که پریز برق هست، برش نزده استفاده کنید، هم می توانید اتنهای بافت ریسه را برش دهید و با کمک یک نفر که به برق کاری وارد است، انتهای ریسه را به یک سیم و کلید متصل کنید تا راحت تر به برق متصل شود. بعد از پایان کار از زیبایی و خلاقیت خود لذت ببرید. 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کاردستی گل کاموایی 

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *