کاردستی پایه ای زیبا برای کیک تولد

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

وسایل لازم

سطل بزرگ
تور رنگی
نخ ماهی گیری

شیوه ساخت

برای ساخت این پایه زیبا برای کیک های تولد می توانید از یک سطل رنگ خالی یا هر سطل دیگری که در منزل داشتید استفاده کنید. برای شروع سطل را کاملا بشویید و خشک کنید. سپس در آن را محکم ببندید و با چسب دور در را بچسبانید تا باز نشود. دور دهانه سطل را یک دور نخ ماهی گیری ببندید.

این نخ پایه اصلی برای گره های توری شما خواهد بود بنابراین توجه داشته باشید که کاملا محکم باشد. برای شروع تور ها را به رشته های باریک و بلند برش بزنید. سپس بافت را شروع کنید. ابتدا یک رشته تور را از طول روی هم تا بزنید. وسط دو رشته تا زده شده را از زیر نخ رد کنید و پایه های رشته توری را از بین حفره تا زده شده بیرون بکشید. به همین ترتیب دور تا دور سطل را با این گره های توری پر کنید.

پایه کیک.سایت نوجوان ها (1)

نکته: اگر برای این کار از تور های خشک و آهار دار استفاده کنید کار در پایان بسیار زیبا تر خواهد بود.
در انتها می توانید از شیشه های کوچک مربا نیز برای دو طبقه کردن این پایه استفاده کنید به این ترتیب که یک دایره از تور را به اندازه دو برابر دور دهانه شیشه مربا برش بزنید و آن را روی دهانه قرار دهید. سپس به وسیله یک کش تور را دور دهانه محکم کنید یا می توانید وسط در شیشه را برش بزنید و فقط دور سر شیشه را به عنوان نگهدارنده روی تور ها بپیچید. از خلاقیت خود در مجالس و میهمانی ها لذت ببرید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کیک تولد پسرانه

پایه کیک.سایت نوجوان ها (2)

mosabeghe

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید.

3.9/5 - (11 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *