,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

وسایل لازم

نمد
سوزن و نخ عمامه 
دگمه
قیچی

شیوه ساخت

ابتدا الگوی یک بیضی را روی نمد بکشید. سپس دور این بیضی را با قیچی برش بزنید. توجه داشته باشید هر چقدر بزرگی بیضی بیشتر باشد کیف شما بزرگتر خواهد شد. این به سلیقه شما و نوع کاربرد کیف بستگی دارد. مجددا نصف این بیضی را نیز روی نمد الگو بکشید و پس از آن با قیچی آن را برش بزنید. برای لایه زیر کیف از یک لبه لایه دوم یعنی نصف بیضی اندازه بگیرید تا لبه مقابل، از این اندازه یک هلال به قطر ۳ سانت برش بزنید. سپس هر سه قسمت را با نخ عمامه به هم بدوزید و دگمه را به درب کیف وصل کنید. برای آموزش و یادگیری بهتر این کیف زیبا فایل تصویری زیر را دانلود کنید و از خلاقیت خود لذت ببرید.

برای دانلود کلیک کنید.

حجم:  26.4 MB

 

یک دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. فربد 2 سال قبل

    لایک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

,

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان‌ها

وسایل لازم 

نمد به رنگهای قهوه ای – کرم و سفید
نخ و سوزن 
قیچی

شیوه ساخت

هر شکلی که مایل هستید از حیوان‌ها می توانید برای این کیف کوچک انتخاب کنید مثل خرس یا قورباقه یا زرافه و .. کافیست الگوی یک بیضی با دو گوش را روی کاغذ بکشید سپس آن را ۲ مرتبه برای دو لایه کیف روی نمد برش بزنید. سپس از رنگ سفید دو عدد بیضی کوچک و از رنگ قهوه ای یک عدد بیضی بزرگ برای پوزه و دو عدد دایره کوچک برای وسط گوش‌ها برش بزنید. 
 
قسمت‌های مختلف صورت حیوان را روی یکی از لایه‌ها بدوزید و به جای چشم‌ها می توانید از دگمه یا مروارید استفاده کنید. پس از آن لایه دوم را روی لایه اول قرار دهید و دور آن را با کوک‌های درشت بدوزید تا دو لایه به هم متصل شوند. برای در کیف می توانید ازیک دگمه غیبی استفاده کنید یا به دو لبه آن زیپ بدوزید و از خلاقیت و زیبایی کار خود لذت ببرید. 
 

کیف پول نمدی.سایت نوجوان‌ها (1)

کیف پول نمدی.سایت نوجوان‌ها (2)

 کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید