, ,
,

شیوه لباس پوشیدن هر فردی، تا حدودی نشان دهنده شخصیت اوست، به عنوان مثال اگر فردی تیپی اسپورت داشته باشد، می توان تشخیص داد که او عاشق فعالیت و تحرک است. کفش ها نیز از اکسسوری هایی هستند که شخصیت افراد را به سادگی رو می کنند. اگر شما هم دوست دارید که از روی کفش دیگران به شخصیت پنهان شان پی ببرید، با ما همراه باشید.

کفش مورد علاقه (9)بوت پاشنه بلند: مدیر

کفش مورد علاقه (10)از نگاه روانشناسان، افرادی که بوت های پاشنه بلند می پوشند، افرادی هستند که دوست دارند بر دیگران کنترل داشته باشند. سرعت عمل آن ها در موقعیت های مختلف بالاست و به خوبی می توانند بهترین تصمیم را در کوتاه ترین زمان ممکن بگیرند. زنانی که به این مدل کفش ها علاقمندند، بسیار مستقل و دست و پا دارند، به همین دلیل حس امنیت را به دیگران منتقل می کنند. در واقع دوست دارند که همیشه مرکز توجه باشند و نظرات خود را بر کرسی بنشانند.

کتانی: هدفمند

کفش مورد علاقه (11)اگر شما فردی هستید که از رقابت های چالش برانگیز لذت می برید، مطمئنا از پوشیدن کفش کتانی نیز لذت خواهید برد. شما فردی با اعتماد به نفس بالا هدفمند و بسیار منظم و مبادی آداب هستید که ترجیح می دهید به جای بیکاری، چند کار را هم زمان به دست گیرید. از پذیرفتن مسئولیت و مراقبت کردن از دیگران نیز لذت می برید. کلمه «مادر» می تواند نام مناسبی برایتان باشد.

صندل: رها

کفش مورد علاقه (12)آیا دیگران هم شما را فردی فروتن و خاکی می خوانند؟ آیا از تماشای طلوع خورشید و پیاده روی لذت می برید؟ اگر جواب شما مثبت است، شما جزو خانم های علاقمند به صندل هستید. افرادی که علاقه زیادی به پوشیدن صندل دارند، افرادی آزاد و رهایند که دوست دارند زمان زیادی را در بیرون از خانه بگذرانند. آن ها مانند یک پرستار از مراقبت و تیمار دیگران لذت می برند. آشپزی و وقت گذرانی در آشپزخانه نیز از دیگر فعالیت های مورد علاقه آن هاست.

تخت: یاری رسان

کفش مورد علاقه (1)اگر شما جزو آن دسته از خانم هایی هستید که علاقه زیادی به کفش تخت پوشیدن دارند، حدسمان این است که شما فردی سخت کوشی اید که تمام تلاشتان را می کنید تا مسئولیتی که بر گردنتان است را تمام و کمال به پایان رسانید. اراده شما آن قدر قوی است که احتیاج به انگیزه ای بیرونی ندارید و خودتان در درون آن را ایجاد می کنید. و در آخر، فش تخت پوش ها افرادی متمرکز، فروتن و سخاوتمندی هستند که همیشه در پشت صحنه ها به بهترین شکل ممکن حضور دارند.

پاشنه بلند: سخت کوش

کفش مورد علاقه (8)خانم هایی که پاشنه بلند می پوشند، ظاهرا افرادی متریالیست یا مادی گرا هستند اما واقعیت چیز دیگری است. آن ها در واقع افرادی سخت کوش، مصمم و مقاوم اند که قبل از هرکسی داوطلب می شوند. آن ها قادرند که خودشان را با موقعیت های مختلف وفق دهند و از پس مسائل به خوبی بر آیند. آن ها زیبایی را تحسین و تا جای ممکن خودشان را غرق زیبایی می کنند. این زیبایی ممکن است آدم ها، اشیا یا حتی شیوه زندگی شان باشد، در هر صورت نهایت لذت را از لحظه لحظه زندگی شان می برند. شاید دنیا زیبا نباشد اما آن ها چشمان زیبایی دارند.

بوت: آینده نگر

کفش مورد علاقه (3)شما دوست دارید که همه زندگیتان برنامه ریزی شده باشد به همین دلیل نگاه نقادانه ای به زندگی دارید و ترجیح می دهید که برای خود یک استراتژی ثابت داشته باشید. با این سبک زندگی، شما همیشه آماده آن چه برایتان در آینده پیش خواهد آمد، هستید و هیچگاه خودتان را نگران موانع نمی کنید. خانم هایی که بوت ها را به هر کفش دیگری ترجیح می دهند، افرادی واقع بین و عملگرایند که همیشه نقشه ای در سر دارند. آن ها همیشه دو تا سه قدم بعدیشان را پیش بینی می کنند و هیچ وقت بی فکر قدم بر نمی دارند.

دمپایی لا انگشتی: راحت طلب

کفش مورد علاقه (4)همان طور که شما هم حدس می زنید، دمپایی لا انگشتی مخصوص افرادی است که راحتی را دوست دارند. آن ها خودشان را به دست موج ها می سپارند تا آن ها را به هر کجا که می خواهد ببرد. به جای سختی کشیدن، ترجیح می دهند تا آن چه را که خوشحالشان می کند، انجام دهند. آن ها همیشه آماده برنامه های جدید و البته آسان هستند. به بیانی آن چه برایشان بیش ترین اهمیت را دارد، زمان حال است.

اسنیکر: انعطاف پذیر

کفش مورد علاقه (5)خانم هایی که مدام اسنیکر به پا می کنند، دوست دارند که با افراد کوچیک تر یا بزرگ تر از خودشان ارتباط برقرار کنند، به این دلیل گاهی خودشان را جوان تر از آن چه هستند می دانند و گاهی خود را پخته تر. به بیانی آن ها می توانند با تمام افراد، در هر سنی که هستند، ارتباط برقرار کنند. اسنیکر نیز کفشی است که برای موقعیت های مختلف کاربرد دارد، درست مثل صاحبانشان که همیشه ایده های مختلفی در سر دارند. آن ها پر از انرژی و شاداب و جوان اند. مهم نیست که چند سال سن دارند، همیشه پای ثابت فعالیت های هیجان انگیزند.

صندل لژدار: مهربان

کفش مورد علاقه (6)درست مثل کیت میدلتون، شما نیز فردی هستید که از خود و توانایی هایتان آگاهید. شما قدردان، مصمم و قدرتمند هستید طوری که هر فردی را به سمت خود جذب می کنید. مهربانی شما زبانزد خاص و عام است و دیگران نیز از هم صحبتی با شما نهایت لذت را می برند. این دسته از خانم ها گشت و گذار را دوست دارند و زمان زیادی را به فعالیت های بیرون از خانه اختصاص می دهند.

پاشنه بلند جلوباز: رئیس

کفش مورد علاقه (8)رقابت، این افراد را به هیجان وا می دارد. در آن واحد آن ها افرادی مهربان، مسئولیت پذیر و قدرتمندند که دوست دارند همیشه مدیریت دیگران را به عهده بگیرند. درست زمانی که همه چیز بهم ریخته و همه ناامید شده اند، این افراد قدم جلو می گذارند و به شرایط سروسامان می دهند. بنابراین شما در هر کاری به یک خانمی که این کفش را به پا می کند، احتیاج دارید تا کارها را به بهترین شکل ممکن سروسامان دهد.

لوفر: نکته سنج

کفش مورد علاقه (7)این طور به نظر می آید که شما فردی تیزبین، نکته سنج و کمال گرا هستید. زمانی که کاری را به دست می گیرید، تا اتمام آن رهایش نمی کنید و سعی می کنید که آن را بی عیب و نقص به پایان برسانید. فرقی نمی کند که در شرایط کاری باشید یا در یک رابطه دوستانه، در هر موقعیتی شما ذره ای کم نمی گذارید. مسئولیت پذیری از خصوصیات بارز شماست. شما علاقه زیادی به جزییات دارید طوری که سعی می کنید نه تنها خودتان، بلکه دوستان و حتی همکاران تان هم بهترین باشند.

برترین ها

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید