کوتینیو گرانترین بازیکن تاریخ در اسپانیا شد

بازیکن - Copy

هافبک برزیلی با امضای قراردادی به ارزش ۱۶۰ میلیون یورو گرانترین بازیکن تاریخ در اسپانیا شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از آس، باشگاه بارسلونا دقایقی پیش اعلام کرد فیلیپه کوتینیو بازیکن جدید این تیم است. تیم کاتالانی پس از چند ماه تلاش و مذاکره توانست با هافبک برزیلی قرارداد امضا کند. بارسا برای این جا به جایی ۱۶۰ میلیون یورو (۴۰ میلیون متغییر) هزینه کرد تا کوتینیو گرانترین بازیکن تاریخ باشگاه شود. علاوه بر این هافبک برزیلی گرانترین بازیکن در تاریخ اسپانیا نیز شد.

حدادی جزو بهترین سنترها و در تیم افسانه‌ای آسیا قرار گرفت

رونالدو بهترین ورزشکار سال اروپا شد

کی‌روش بالاتر از برانکو برترین مربی سال آسیا شد

به این ترتیب عثمان دمبله که در تابستان گذشته با بارسلونا قرارداد امضا کرده بود دومین بازیکن گرانقیمت این تیم شد. باشگاه برای او ۱۰۵ میلیون یورو (۴۰ میلیون متغییر) هزینه کرده بود. پس از او نیمار با ۹۵ میلیون یورو گران ترین بازیکن تاریخ این تیم محسوب می شود. لوییس سوارس (۸۱.۷ میلیون یورو) و پائولینیو (۴۰ میلیون یورو) در رتبه های بعدی قرار دارند.

کوتینیو همچنین دومین بازیکن گرانقیمت جهان شد تا وقتی که در فصل نقل و انتقالات بعدی پاری سن ژرمن برای کیلیان ام باپه ۱۸۰ میلیون یورو به موناکو بپردازد. مهاجم فرانسوی در حال حاضر به صورت قرضی برای تیم پاریسی بازی می کند.  

در نخستین جایگاه نیمار قرار دارد که تابستان گذشته با قراردادی به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو بارسلونا را ترک و به پاری سن ژرمن پیوست. دمبله در رتبه سوم قرار دارد.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
اصلاح الگوی حرکتی با "کفی الکتریکی هوشمند"

با انتقال کوتینیو، باشگاه بارسلونا برای تقویت تیمش در این فصل ۳۷۸.۵ میلیون یورو هزینه کرد.

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید.

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *