کودکان و نوجوانان به مسابقه شعر خوانی و مشاعره رضوی دعوت شدند

مسابقه شعر خوانی و مشاعره رضویبه گزارش نشریه اینترنتی نوجوان ها به نقل از ایرنا، علاقه مندان می توانند اشعار و سروده های خود را که مرتبط با موضوع رضوی است، به این جشنواره ارسال کنند.

آثار شرکت کنندگان در بخش شعرخوانی در چهار گروه سنی 7 تا 9 سال، 10 تا 11 سال، 12 تا 14 سال و 15 تا 17 سال و در بخش مشاعره، در سه گروه سنی 10 تا 12سال، 13 تا 15 سال و 16 تا 17 سال مورد ارزیابی قرار می گیرد.

براساس این فراخوان، در این بخش داوطلبان به حفظ و خوانش اشعاری اقدام می کنند که دارای قالب شعری بوده و از نظر معنی شفاف و مناسب گروه سنی کودک و نوجوان باشد.

در بخش مشاعره تقویم زمانی اجرای مشاعره در سه مرحله طراحی شده و در بخش شعرخوانی تاریخ انجام مراحل استانی در اختیار استان است که از برگزیدگان همزمان با دهه کرامت تقدیر خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، دبیرخانه کارگروه کودک و نوجوان جشنواره رضوی که در اداره کل آفرینش های فرهنگی و امور استان های کانون واقع در خیابان حجاب تهران مستقر شده است، بهمن سال گذشته با انتشار یک فراخوان از علاقه مندان برای شرکت در این رویداد فرهنگی مذهبی و هنری دعوت کرده بود.

فراخوان کارگروه کودک و نوجوان سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) از سوی کانون، با هشت موضوع نقاشی، خوش نویسی، داستان کوتاه، شعرخوانی و مشاعره، معرفی شخصیت، نشریه نگاری (کاغذی)، قصه گویی بین المللی و معرفی کتاب (کتاب سازی) در پایگاه اطلاع رسانی کانون پرورش فکری به نشانی www.kanoonnews.ir منتشر شده است.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
مرد عصبانی با تفنگ ساچمه ای به جان نوجوانان پایتخت افتاد

‫2 نظر ارسال شده در “کودکان و نوجوانان به مسابقه شعر خوانی و مشاعره رضوی دعوت شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *