, ,
,

کیانوش رستمی (2)نمی گذاریم خون شهدا پایمال شود مردم ایران همه جا باید نشون بدهند که ایرانی ها می توانند در بدترین شرایط.

کیانوش رستمی، وزنه بردار طلایی ایران،ثانیه ای پس از این که وزنه را بالای سربر پرچم ایران را به دست گرفت و دور سالن چرخید . او هنوز نفس نفس می زد وقتی که به کنار تخته آمد. کنار تخته آمد پرچم روی دوش اش بود و شروع کرد در مورد مدال گرفتنش توضیح دهد:« نمی گذاریم خون شهدا پایمال شود مردم ایران همه جا باید نشون بدهند که ایرانی ها می توانند در بدترین شرایط»

حرف های کیانوش رستمی در سایت های خبری مختلف در حالی پوشش داده می شودکه تعداد زیادی از آن ها جملات اولیه وزنه بردار ۸۵ کیلوگرم ایران را ندارند. صحبت هایی که مقابل دوربین انجام می دهد. او از شهدا می گوید  از مردم ایران و شکر خدا می کند.

کیانوش رستمی در ادامه صحبت هایش پس از کسب مدال طلا المپیک ریو، گفت: خدا را شکر می کنم که توانستم با شکستن رکورد جهان و المپیک مدال طلا را کسب کنم. من در چند ماه گذشته به تنهایی تمرین کردم تا برای المپیک آماده شوم و از این بابت خدا را شکر می کنم که کمک کرد به هدفم برسم.

کیانوش رستمی، اولین دارنده مدال طلای ایران به علت تماس تلفنی با خانواده اش در ایران، با چند دقیقه تاخیر در نشست مطبوعاتی حاضر شد.

وی با اشاره به حضور تماشاگران ایرانی در سالن ادامه داد: مردم ایران نشان دادند هنوز به وطن خود عرق دارند و عاشقانه نمایندگان ورزش کشورشان را تشویق می کنند. اگر غیر از این بود و این حمایت ها را نداشتم، نمی توانستم مدال طلا را بگیرم.

قهرمان دسته ٨٥ کیلوگرم وزنه برداری المپیک ریو تصریح کرد: اگر چیزی فسمت باشد به دست می آید و اگر نباشد به دست نمی آید.

رستمی با اشاره به رقیب چینی اش که در بازی های آسیایی اینچئون طلا گرفته بود، گفت: حتما فکر می کردید اتفاق اینچئون تکرار می شود اما شاید باورتان نشود وقتی این وزنه بردار می خواست وزنه را بالای سر ببرد، برایش دعا می کردم چون در این صورت مدال المپیک به من می چسبد. به همین دلیل این مدال بیش تر به دلم می نشیند.

وی گفت: اگر در بازی های آسیایی هم می دانستم وزنه این ورزشکار چینی باقی مانده مطمئنا طور دیگری عمل می کردم و طلا را می گرفتم.

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

مجله آنلاین نوجوانها

https://www.nojavanha.com 2019

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید