کیف شارژر

%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b4%d8%a7%d8%b1%da%98%d8%b1-1گوشی را از جیب در می‌آورید که تماس بگیرید و این هشدار را می‌بینید: «شارژ گوشی رو به اتمام است»، پس قدم‌هایتان را بلندتر بر می‌دارید تا سریع‌تر به پنل شارژر فرودگاه برسید، اما می‌بینید که جایی برای گوشی شما باقی نمانده است. مجبورید منتظر بمانید. نیم ساعت بعد در حالی که به دیوار تکیه دادید، منتظرید تلفن همراهتان شارژ شود یا شاید هم روی صندلی نشسته‌اید و از دور چشمتان به گوشی در حال شارژ است.

خیلی از ما بارها با این شرایط عذاب‌آور روبه‌رو شده‌ایم. به همین دلیل است که در این مقاله ما به شما کیف پولی چرم مجهز به یک شارژر داخلی معرفی می‌کنیم.

%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b4%d8%a7%d8%b1%da%98%d8%b1-2این کیف پول چرم دومنظوره که هم به عنوان یک کیف پول و هم یک شارژر استفاده می‌شود از جنس چرم مرغوب هوروین (Horween leather: یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های چرم در آمریکا با بیش از ۱۰۰ سال سابقه حضور در عرصه‌ صنعت چرم) است که دوختی ظریف و زیبا و به‌اندازه‌ کافی جا برای کارت و پول نقد دارد. هم چنین، این کیف مجهز به تکنولوژی RFID (سیستم محافظت از کارت‌های اعتباری و اطلاعات شخصی در برابر سارقان) است.

%da%a9%db%8c%d9%81-%d8%b4%d8%a7%d8%b1%da%98%d8%b1-3شاید به این فکر کنید که چطور کابل شارژٰ درون این کیف جا می‌گیرد یا این که آیا وقتی آن را در جیب می‌گذارید باد کرده و پف به نظر نمی‌رسد؟ جای نگرانی نیست؛ کابل شارژر با ظرافت میان خط تای کیف جاگذاری شده است. وقتی احتیاج به شارژ کردن موبایل داشته باشید، کیف را از جیب بیرون‌ بکشید و روی میزی قرار دهید (یا حتی می‌توانید درون یک کیف مسافرتی کوچک قرار دهید) و با خیال راحت گوشی تلفنتان را شارژ کنید. وقتی کیف در جیب قرار دارد، اگر تعداد کارت‌های درون کیف خیلی زیاد نباشد، به هیچ وجه پف به نظر نمی‌رسد.

این کیف در دو مدل با کاریردهای کمی متفاوت ارائه می‌شود: یکی دارای دولبه‌ی تاشو برای نگه‌داری اسکناس و کارت و دیگری نمونه‌ کوچک‌تر که تنها برای نگه‌داری کارت‌های اعتباری استفاده می‌شود. در نگاه اول احتمالا متوجه وجود کابل شارژر درون کیف نشوید اما از آن جایی که درون کیف یک باتری کار گذاشته شده است، حین عبور از گیت بازرسی فرودگاه باید کیف را از جیب بیرون بیاورید.

شرکت سازنده‌ این کیف، نومد (Nomad)، کیف را مناسب برای اسکناس‌های کشورهای مختلف، حتی آن‌هایی که شاید بسیار بزرگ باشند (مثل بعضی اسکناس‌‌های یورو) طراحی کرده است. وزن کیف تنها ۲۲۰ گرم است، به این معنی که دیگر نیازی به حمل شارژرهای جاگیر و سنگین نخواهید داشت. طراحی ساده، مینیمالیستی و در عین حال نوآورانه در این کیف موج می‌زند و به خاطر چرم مرغوب به کار رفته در این محصول قیمت آن کمی بالاست. سایز بزرگ این کیف چیزی حدود ۴۶۰ هزار تومان (۱۵۰ دلار) و سایز کوچک‌تر ۳۴۰ هزار تومان (۱۱۲ دلار) قیمت دارد.

کجارو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *