,

گربه هاي عاشق فضاي مجازي

گربه ها از موجودات خوش شانس دنيا هستند چون يكي از انتخاب هاي انسان ها براي زندگي در يك خانه هستند. همانطور كه مي دانيد اين موجودات دوست داشتني از ابتدا با انسان زندگي نمي كرده اند. آن ها ذاتي وحشي دارند و براي همين آبشان با انسان در يك جوي نمي رفت! اما طبيعت آن ها كه راحت طلب است باعث شده كمي از خوي وحشي شان دست بردارند تا بتوانند در كنار انسان ها زندگي راحت و خوشي داشته باشند.

گربه هاي عاشق فضاي مجازي

البته از نظر گربه ها ميان خودشان و انسان ها تفاوتي وجود ندارد. يك فرضيه بامزه مي گويد گربه ها انسان ها را به شكل گربه هاي بزرگ بي مو مي بينند!

نكته جالب درباره گربه ها اين است كه آن ها ترس ها و علاقه مندي هاي عجيبي دارند. مثلا آن ها به شدت از خيار مي ترسند در صورتي كه هيچ حيوان شناسي هنوز متوجه علت اين ترس نشده است. يا اينكه آن ها عاشق اين هستند كه روي صفحه كيبورد كامپيوتر شما دراز بكشند آن هم وقتي كه سخت مشغول كار هستيد! حيوان شناسان مي گويند دليل اين رفتار ممكن است به نياز گربه ها به توجهي برگردد كه مي خواهند از صاحبشان بگيرند.

گربه هاي عاشق فضاي مجازي

گربه هاي عاشق فضاي مجازي

گربه ها يك جورهايي مثل انسان ها هستند. آن ها مانند انسان ها پيشرفت مي كنند و به روز مي شوند. شايد همنشيني با انسان ها باعث شده باشد آن ها هم به فضاي مجازي و كار با تكنولوژي علاقه مند بشوند.

تا حالا فکر می کردیم فقط نوجوانان هستند که شبانه روز خود را پای اینترنت و در حال گشت و گذار در فضای مجازی می گذرانند ولی مثل این که اعتیاد به فضای مجازی به گربه ها هم سرایت کرده است. خودتان این گربه های ملوس را ببینید که به جای بازی با توپ و گلوله کاموا چگونه خیره به صفحه لپ تاپ چشم دوخته اند.

گربه هاي عاشق فضاي مجازي
گربه هاي عاشق فضاي مجازي
گربه هاي عاشق فضاي مجازي

اختصاصي نشريه اينترنتي نوجوان ها

برچسب ها:
بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید