گربه های معتاد به فضای مجازی

گربه

گربه های عاشق فضای مجازی

گربه ها از موجودات خوش شانس دنیا هستند چون یکی از انتخاب های انسان ها برای زندگی در یک خانه هستند. همانطور که می دانید این موجودات دوست داشتنی از ابتدا با انسان زندگی نمی کرده اند. آن ها ذاتی وحشی دارند و برای همین آبشان با انسان در یک جوی نمی رفت! اما طبیعت آن ها که راحت طلب است باعث شده کمی از خوی وحشی شان دست بردارند تا بتوانند در کنار انسان ها زندگی راحت و خوشی داشته باشند.

گربه های عاشق فضای مجازی

البته از نظر گربه ها میان خودشان و انسان ها تفاوتی وجود ندارد. یک فرضیه بامزه می گوید گربه ها انسان ها را به شکل گربه های بزرگ بی مو می بینند!

نکته جالب درباره گربه ها این است که آن ها ترس ها و علاقه مندی های عجیبی دارند. مثلا آن ها به شدت از خیار می ترسند در صورتی که هیچ حیوان شناسی هنوز متوجه علت این ترس نشده است. یا اینکه آن ها عاشق این هستند که روی صفحه کیبورد کامپیوتر شما دراز بکشند آن هم وقتی که سخت مشغول کار هستید! حیوان شناسان می گویند دلیل این رفتار ممکن است به نیاز گربه ها به توجهی برگردد که می خواهند از صاحبشان بگیرند.

گربه های عاشق فضای مجازی

گربه های عاشق فضای مجازی

گربه ها یک جورهایی مثل انسان ها هستند. آن ها مانند انسان ها پیشرفت می کنند و به روز می شوند. شاید همنشینی با انسان ها باعث شده باشد آن ها هم به فضای مجازی و کار با تکنولوژی علاقه مند بشوند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
نوازندگی با شیشه های نوشابه +فیلم

تا حالا فکر می کردیم فقط نوجوانان هستند که شبانه روز خود را پای اینترنت و در حال گشت و گذار در فضای مجازی می گذرانند ولی مثل این که اعتیاد به فضای مجازی به گربه ها هم سرایت کرده است. خودتان این گربه های ملوس را ببینید که به جای بازی با توپ و گلوله کاموا چگونه خیره به صفحه لپ تاپ چشم دوخته اند.

گربه های عاشق فضای مجازی
گربه های عاشق فضای مجازی
گربه های عاشق فضای مجازی

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *