,

وسایل لازم :

دم باریک

لامپ سوخته

پایه آماده

گیاه برای داخل گلدان

شرح ساخت :

گام اول : برای ایمنی دست هایتان بهتر است برای شروع از دستکش استفاده کنید . با استفاده از دم باریک پولک فلزی ته لامپ را به آرامی جدا کنید  درته لامپ سوخته را شیاری ایجاد کنید و تنگستن وسط لامپ را به آرامی حرکت دهید تا کمی رها شود .

کاردستی لامپ  گام دوم : به وسیله ی یک درفش فولادی در قسمت ته لامپ،  لایه فلز مشکی را سوراخ کرده وآن را بیرون بیاورید . مراقبب باشید به بدنه ی لامپ آسیبی نرسد و همچنین مراقب باشید تا در اثر فشار بین دست هایتان بدنه شیشه ای لامپ نشکند .

 

 کاردستی لامپ

گام سوم : به وسیله دم باریک تنگستن رها شده را از بدنه لامپ  به آرامی و با احتیاط بیرون بکشید .

 کاردستی لامپ

گام چهارم : برای پایه این گلدان زیبا هم می توانید از پایه های آماده موجود در بازار استفاده کنید و هم می توانید با ابتکار عمل از درب بطری – چند قطعه صدف یا  فلز یا هر شیئ دیگری استفاده کنید و پس از قرار دادن آن  در مکان خاص ، کمی آب درون بدنه لامپ بریزید و از گیاه طبیعی در گلدان ابتکاری خود استفاده کرده از کار دستی زیبایتان لذت ببرید . ما سعی کردیم مدل های مختلفی که شما می توانید از لامپ های سوخته و بدون استفاده منزلتان  بسازید را در تصاویر زیر نشان  دهیم در صورتی که شما طرح های ابتکاری دیگری از این نوع کار دستی بسازید خوشحال می شویم تصویر آن را برای ما از طریق نامه  الکترونیکی ارسال کنید تا در سایت با نام خود شما به نمایش گذاشته شود.

کاردستی لامپ

کاردستی لامپ

کاردستی لامپ

کاردستی لامپ

کاردستی لامپ

کاردستی لامپ

کاردستی لامپ

کاردستی لامپ

کاردستی لامپ

 اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

2 دیدگاه تاکنون ثبت شده
  1. salomeh 6 سال قبل

    کارتون حرف نداره ایول

  2. rozhan 7 سال قبل

    salam kheyli jaleb bod mamnon

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید