گلدان های مبتکرانه

گلدان

طرح های جالب روی گلدان های خانه

گلدان ها از اعضای همیشگی خانه هایی هستند که افراد آن دوستدار طبیعت و گیاهانند. بسیاری از افراد با طرح های ابتکاری گلدان های زیبا برای خود درست می کنند. تقریبا هر وسیله ای را که حالت توخالی داشته باشد می توانید به گلدان تبدیل کنید.

برای انتخاب گلدان مناسب باید به نوع گیاه توجه کنید. گیاه هایی مانند کاکتوس که ریشه ای بلند و انبوه ندارند می توانند با انواع و اقسام وسایلی که به گلدان تبدیل شده اند جور باشند. اما گیاه دوست داشتنی و معروفی مانند پطوس برای رشد بهتر نیاز به ظرفی دارد که بتواند حسابی در آن ریشه بدواند. برای همین مثلا یک فنجان بلااستفاده را نمی توانید به گلدان پطوس تبدیل کنید اما از همین فنجان می توانید برای گلدان کاکتوس استفاده کنید.

طرح های جالب روی گلدان

شرکت قزاقستانی و طرح های جالب روی گلدان ها

برخی دیگر از افراد نیز برای اینکه گلدان های خود را نو و جذاب تر کنند آنها را رنگ می کنند. حتما تماشای هر روزه گلدان های آبی و سبز و زرد و نارنجی در تراس یا حیاط خانه روحیه تان را خیلی عوض می کند.

البته در رنگ آمیزی گلدان می شود خلاقیت های بسیاری به خرج داد. درست مانند کاری که یک شرکت تبلیغاتی در قزاقستان انجام داده است. این شرکت تبلیغاتی با چاپ تصاویر افراد روی گلدان دست به کاری ابتکاری زده است. در این گلدان های مبتکرانه به جای موی سر افراد گل های گوناگون روییده اند. شما فکر می کنید این گل ها چقدر با شخصیت های تصاویر هم خوانی دارند؟

طرح های جالب روی گلدان

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
قورباغۀ شیشه ای

امتیاز به این نوشته

‫1 نظر ارسال شده در “گلدان های مبتکرانه

  1. baba :

    دو تا سوتی داده است اول اینکه مرد کمی بالای گوششان مو های شان معلوم است و دوم اینکه چرا صورت ها در شیشه است البته طبیعی است ولی اگر در شیشه نبود بهتر بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *