گواهی حضور دردومین جشنواره ملی گلستان خوانی مجازی کودکان ونوجوانان (گروه ابتدایی دوره اول )

جشنواره گلستان خوانی

دومین جشنواره ملی گلستان خوانی مجازی کودکان ونوجوانان در بهمن ماه 1398 اولین فراخوان خودرا منتشر کرد .که از همان ابتدا با استقبال بی نظیر کودکان و نوجوانان کشورو والدین آن ها مواجه شد . در حین برگزاری و دریافت آثار، به طور مرتب فیلم های ارسالی از طرف شرکت کنندگان در کانال اپارات و کانال روبیکای جشنواره منتشر شد .

قرار بود که هم زمان با روز سعدی در اردبیهشت ماه جشنواره به ایستگاه پایانی خود برسد اما از راه رسیدن کرونا که مهمان ناخوانده ای بود همه برنامه های حضوری و تجمعات را تعطیل کرد . با همه امیدواری ها به نابودی کرونا و برگزاری حضوری اختتامیه ، اما چنین نشد و بالاخره اختتامیه در مرداد ماه 1399 به صورت مجازی برگزار شد .

در ادامه  همه گیری این بیماری که باعث تعطیلی بسیاری از ادارات و شهرها شد حتی صدور گواهی ها و تقدیرنامه ها و همچنین ارسال هدایا را به به تاخیر انداخت . علاوه بر این ها متاسفانه موسسه پژوهشی اسری نیز که از ابتدای جشنواره وعده داده بود که گواهی حضور و هدایای جشنواره را به عزیزان اهدا کند در انتها بدقولی کرد و ما مجبور شدیم که این هدایا و گواهی ها را به شکل دیگری تامین کنیم . اما به هر حال با همه مشکلات بالاخره هدایا برای برندگان جشنواره ارسال گردید .اکنون والدین محترم می توانند گواهی حضور عزیزان شرکت کننده در دومین جشنواره ملی گلستان خوانی مجازی کودکان ونوجوانان (گروه خردسالان) رااز این جا دانلود نموده و چاپ کنند . برای همه ادب دوستان ایران آرزوی موفقیت و بهروزی داریم و امیدواریم که در جشنواره های آینده شاهد حضور پر مهرشان و موفقیت آن ها باشیم .

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
مسابقه با جایزه زمستانه شماره 10-همراه با پاسخ

توجه :

با توحه تعداد زیاد شرکت کنندگان خردسال اسامی و لوح ها در سه صفحه بارگذاری شده است اگر اسم شما در این صفحه نیست به صفحات دیگر مراجعه نمایید .

گواهی حضور دردومین جشنواره ملی گلستان خوانی مجازی کودکان ونوجوانان (گروه ابتدایی دوره اول ) بخش دوم

گواهی حضور دردومین جشنواره ملی گلستان خوانی مجازی کودکان ونوجوانان (گروه ابتدایی دوره اول ) بخش سوم

گواهی حضور دردومین جشنواره ملی گلستان خوانی مجازی کودکان ونوجوانان (گروه خردسالان)

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *