گوشواره فانتزی

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

دوستان عزیز، شاید تاکنون با استفاده از نوارهای کاغذ رنگی کاردستی های متعددی را ملاحظه کرده باشید اما توصیه ما به شما این است که، با آموزش های ما همراه باشید و مراحل کار را به خاطر بسپارید؛ زیرا در بخش های بعد نیز لوازم تزئینی بسیاری را با این شیوه شما آموزش خواهیم داد.

لوازم مورد نیاز :

درفش مخصوص

قیچی

برش های کاغذ رنگی

شابلون دایره

چسب

قفل گوشواره

شیوه ساخت :

ابتدا برش های کاغذی را به وسیله درفش نوک گرد بین انگشت ها بپیچید و هرردیف را با چسب به ردیف قبلی بچسبانید. کار را تا جایی ادامه دهید که شکل یک دایره به هم پیچیده تشکیل شود.

ادامه کار را با یک نوار کاغذی با رنگ مخالف شروع کنید. چون دایره به این مرحله رسیده از این به بعد می توانید بین انگشت شصت و سبابه دایره را حرکت دهید و نوار بعدی را دور محور دایره بچسبانید. هر دایره به اندازه دلخواه رسید آن را در شابلون دایره ای قرار دهید تا چسب ها کاملا خشک شوند. 6 یا 6 عدد از این دایره ها که درست شد؛ کمی بین انگشتان آن را فشار دهید تا حالت بیضی به خود بگیرد. سپس بیضی ها را از پهلو کنار هم بچسبانید. به شکل گلبرگ های یک گل . سپس از یکی از دایره ها حلقه فلزی رد کنید و فقل مخصوص گوشواره را که در خرازی ها موجود است تهیه کنید و به دایره فلزی متصل کنید. از خلاقیت و زیبایی هنر خود در مجالس و مهمانی ها لذت ببرید.

 

 

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
دانلود آهنگ زیبای "زیر سقف دودی" از سینا سرلک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *