گوشواره های موج دار

گوشواره

اگر از نوع گوشواره های معمولی خسته شدید و به دنبال تنوع رنگ و طرح هستید این بخش آموزشی را دنبال کنید. تا بتوانید گوشواره موج دار یا تپه های زیبا بسازید و لذت ببرید.

طراحی سایت فروشگاه حرفه ای با هوشمند گستران😍 (کلیک کنید)

وسایل مورد نیاز

  • چرم نازک رنگی دو سه رنگ یک طیف
  • چسب
  • قیچی
  • آویز گوشواره
  • درفش ( یا یک شی نوک تیز )

روش ساخت گوشواره موج دار

برای کار مقداری چرم های نازک رنگی (اگر از دو سه رنگ آبی استفاده کنید می توانید موج دریا را روی گوشواره هایتان ایجاد کنید). بجای چرم می توانید از فوم یا نمد یا مقوا یا پارچه نیز استفاده کنید. بهترین چسب برای چسباندن چرم ها،چسب سنگ است. قیچی و درفش یا یک شی نوک تیز برای سوراخ کردن و حلقه مخصوص آویز گوشواره را آماده نمایید. 

ابتدا طرح مورد نظر را روی نوارهای باریکی از چند رنگ چرم ایجاد کنید. سپس با قیچی آن ها را برش بزنید و روی هم بچسبانید بهتر است برای کار چند اندازه متفاوت داشته باشید که موج ها را بهتر نشان دهد.
 

اگر موج ها را از پایین به بالا بچسبانید می توانید تپه های کوچکی را بسازید. اگر با رنگ های آبی از بالا به پایین موج ها را بچسبانید می توانید امواج دریا را بسازید. این یک کار بسیار سلیقه ای و متنوع است . شما به هر شکل و هر جنسی که مایل باشید می توانید آن را انجام دهید. در انتها نوک آن را سورخ کنید. ودر انتها حلقه مخصوص را از آن رد کنید و از خلاقیت و زیبایی خود لذت ببرید.
 

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
ایده هایی جذاب از کاردستی با برگ لاکچری

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

گوشواره ملیله برگی!

معرفی مشاور روانشناسی نشریه و نحوه طرح پرسش از ایشان

آموزش گام به گام ساخت گوشواره رزینی 

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *