گویا شُش خانم‌ها از مردان قوی‌تر است

هوا.سایت نوجوان ها

بیان‌ محمودی پس از دیدار تیمش با استقلال خوزستان، بیان‌ کرد: سازمان لیگ بازی ما را لغو نکرد، در حالی که بازی تیم مردان با همان شرایط گرد و غبار لغو شد!

سرمربی تیم فوتبال بانوان راهیاب ملل سنندج در گفت‌وگو با ایسنا، پس از پایان بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان در گردوغبار، اظهار کرد: در 10 ‌دقیقه نخست بازی مشکلی نبود و بازی را آغاز کردیم، اما به تدریج هوا بد شد و من تا به حال چنین هوایی را ندیده بودم، چرا که ما در کردستان هستیم و تا به این حد آب و هوا با گردوغبار را ندیده بودم. گردو غبار به حدی بود که صورت بازیکنانم پر از خاک بود، چشم بازیکنان می سوخت  و دید مختصری داشتیم.

 

 

او در ادامه‌ افزود: ناظر بازی از اهواز بود و زمانی که مدیر تیم ما از او درباره ادامه‌ برگزاری مسابقه پرسید، بیان‌ کرد "با سازمان لیگ تماس گرفته‌ایم و ناظمی بیان‌ کرده است داور بازی در تماس با سازمان لیگ گفته است، دید دارد و می‌تواند بازی را ادامه‌ دهد." ببخشید! مگر ما باید حتما کور شویم تا این بازی لغو شود؟ در همان روز بازی مردان لغو شد، انگار که شُش ما از مردان قوی‌تر است و ما آدم نیستیم!

بیان‌ محمودی در ادامه‌ صحبت‌های خود، خاطر نشان کرد: از ترس این  که سه امتیاز بازی را به طور کامل از دست ندهیم، نمی توانستیم زمین بازی را ترک کنیم. بعد از پایان بازی سمیه خرمی، بازیکن تیمم به حدی حالش بد (مثل تشنج) شد که او را با آمبولانس به بیمارستان رساندیم.  در آن هوای بد ما مرتب بر روی دروازه‌ حریف حمله می کردیم و آنها نیز با یازده بازیکن خود دفاع می‌کردند. خوزستانی‌ها به این هوا عادت دارند، اما ما  نمی توانستیم در آن هوا بازی کنیم. به حدی گردوغبار زیاد بود که من نمی توانستم کوچ کنم، چرا که ریه‌هایم پر از خاک می‌شد.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
هفت توصیه برای ورزش بدون درد!

سرمربی راهیاب ملل سنندج در ادامه‌ با بیان این که سازمان لیگ تنها به فکر برگزاری مسابقات است، افزود: نمی دانم انگار سازمان لیگ برای بانوان اهمیتی قائل نیست و به هر اجباری که شده تنها باید بازی را برگزار کند.  به خدا قسم که دیگر برای ما واضح شده است که تیم ما را نمی خواهند، اگر نمی‌خواهند تیم کردستان نتیجه‌ بگیرد بگویند تا ما این همه هزینه‌های سنگین را متحمل نشویم و بازی را برگزار نکنیم، این گونه برای ما نیز راحت‌تر است.

او در ادامه‌ بیان‌ کرد: دو تیم مدعی بم و سیرجان را شکست داده و اکثر تیم‌ها را به چالش کشیده ایم اما اگر تیم را نمی‌خواهند این بحث‌ جدا است، چرا که طبق قانون حتی ‌دقیقه 90 بازی برای حفظ سلامت بازیکنان باید بازی قطع شود. اگر ما سرطان ریه بگیریم، فدراسیون پاسخگو است؟ در بازی قبلی و بازی روز گذشته (جمعه) ناظر داوری حضور نداشت و تنها یک ناظر بازی که آن هم اهوازی بود، در زمین حضور داشت.

بیان‌ محمودی در پایان، بیان‌ کرد: امیدوارم که این بازی بررسی شود و اگر می‌توانند این بازی را مجددا تکرار کنند تا ما به حقمان برسیم. از روز گذشته اعصاب من و بازیکنانم به شدت خرد است. ما رفتیم تا تفاضل گل خودمان را افزایش دهیم، نمی دانم سازمان لیگ در این میان چه کاره است، گویا قرار است تنها یک برنامه‌ریزی انجام دهند تا بازی بانوان تنها انجام شود. پس آنها برای چه کاری در سازمان لیگ حقوق دریافت می‌کنند؟

به گزارش ایسنا، هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان روز گذشته در شرایطی برگزار شد که تیم رده دومی راه یاب ملل سنندج مقابل تیم رده یازدهمی و قعر نشین استقلال خوزستان در اهواز به میدان رفت و در حالی که گرد و غبار از اواسط بازی شروع شد اما بازی ادامه یافت و در پایان این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا سنندجی‌ها با کسب یک امتیاز به رده سوم جدول سقوط کنند و استقلال خوزستان نیز اولین تساوی فصل را دریافت کند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
ورزش درمان چه بیماری‌هایی است؟

مسابقه.سایت نوجوان ها

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت، لطفا آن را لایک کنید.

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *