یک نرم افزار برای نشان دادن فایل های مخفی ویروسی

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها

 Anti hidden.nojavanha  (1)

همه افرادی که به صورت مداوم از کامپیوتر استفاده می کنند به خصوص اگر با اینترنت هم سر و کار دارند می دانند که زیاد سیستم هایشان آلوده به ویروس می شود که شاید بتوانند با یک ضد ویروس آن ها را بر طرف کنند اما باید بدانبد که تمام اثرات آن ها از بین نمی رود و بعضی مواقع حتی با عوض کردن ویندوز هم نمی توانیم اثرات آن ویروس را از بین ببریم. یکی از این اثرات مخفی شدن فایل ها و پوشه های درایو های شماست!
اگر متوجه شده اید که اطلاعات فلش مموریتان گم شده و به جای آن پوشه ها، ویروس  NewFolder.exe قرار دارد و یا درایو شما خالی از اطلاعات شده، در صورتی که حجم قابل توجه ای از آن پر است، در این صورت نرم افزار Anti Hidden به کمک شما می آید.

Anti hidden.nojavanha  (2)

باید متوجه باشید که در بعضی از موارد پاک کردن با آنتی ویروس کافی نیست و حتما باید به وسیله یک نرم افزار این کار انجام شود که نرم افزار آنتی هیدن به راحتی این کار را برای شما انجام می دهد.
توجه داشته باشید که این نرم افزار به هیچ وجه آنتی ویروس نیست و فقط پوشه های مخفی شده و سیستمی را که برای کاربران قابل مشاهده نیست (حتی در صورتی که گزینه ی Show hidden Files and Folders در تنظیمات Folder Options، کنترل پنل فعال باشد) و حتی در صورت امکان مشاهده، قابل برگشت به حالت عادی نیست را به صورت خودکار و دسته جمعی و با سرعت زیاد به حالت عادی بر می گرداند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
نرم افزار aviate

Anti hidden.nojavanha  (3)
قابلیت های کلیدی نرم افزار Anti Hidden:
– از بین بردن برخی اثرات ویروس ها پس از پاکسازی
– نمایش فایل ها و فولدرهایی که توسط ویروس ها مخفی شده اند.
– نمایش پوشه های سیستمی مخفی شده
– استفاده آسان
-قابلیت استفاده در تمام محیط های سیستم عامل

– بر گرداندن تمام پوشه ها و فایل ها بدون در نظر گرفتن حجم آن ها

Anti hidden.nojavanha  (4)

پیشنهاد می کنیم در صورتی که اطلاعات خود را به صورت ناگهانی از دست داده اید قبل از انجام عملیات ریکاوری یک بار این نرم افزار را امتحان کنید.

 

امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.