, ,
,

سلامتی در پرواز فقط با یک قرص!

این قرص را نمی‌توان در دسته گجت‌ها به شمار آورد، ولی فناوری منجر به ساخت چنین قرصی شده است. همه ما بارها در تخیلات خود به قرصی فکر کرده‌ایم که با خوردن آن دیگر گرسنه نشویم یا آب ننوشیم و یک قرص جادویی حلال همه مشکلات باشد، حالا این شما و این همان قرص جادویی!

ایرلاین ایرویز در انگلستان به‌تازگی قرصی را در سفر به مسافران پیشنهاد می‌کند که با خوردن آن میزان اسیدهای معده مسافر در طول سفر تنظیم می‌شود و دیگر مسافر غذاهای هواپیما را بی‌مزه حس نمی‌کند و احتمال تهوع را کاهش می‌دهد. درواقع این قرص به‌عنوان یک مدیر در بدن مسافر عمل می‌کند و بدن مسافر در طول پرواز را تنظیم می‌کند.

مبارزه با بوی بد بدن

لیبرتاد شرکتی است که پیراهنی با عملکرد جذب عرق ساخته است. این پیراهن از پارچه بسیار سبکی ساخته شده است و در ساخت پارچه آن از پشم خاصی استفاده شده است. الیاف خاص پیراهن از رشد هرگونه باکتری در محل تعریق جلوگیری می‌کند و مانع انتشار بوی بد عرق می‌شود. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که زیاد عرق می‌کنید و در سفر کاریتان با هواپیما نمی‌توانید بیش از یکدست لباس بردارید، این لباس مناسب شما طراحی شده است.

عطری با بوی تازگی

معرفی عطر در لیست بهترین گجت‌ها برای مسافرت بسیار عجیب و دور از انتظار است، حق دارید تعجب کنید! ولی این عطر با بقیه عطرها متفاوت است. این عطر با فرمولی که دارد، حس تازگی و طراوت را در شما ایجاد می‌کند و زمانی که سوار هواپیما شده‌اید و احساس می‌کنید حالتان زیاد خوب نیست، قبل از هر اقدامی کمی از عطر را به خود بزنید و آن را بو بکشید، این عطر حال و هوای شمارا عوض می‌کند. برند عطر فرانسوی است و همان‌طور که در تصویر می‌بینید ila نام دارد.

خوابیدن در هرجایی!

بالشت انعطاف‌پذیر نپ انی وی، یکی دیگر از گجت‌های خواب است که از فوم انعطاف‌پذیر ساخته شده است و به هر شکلی درمی‌آید. در کناره‌های بالشت بندی وجود دارد که دور قفسه سینه قرار می‌گیرد و حالت U مانند آن به خواب بهتر کمک می‌کند.

بالشتی شبیه به شال‌گردن

بالشت ترتل درواقع شال‌گردنی است که قابلیت بالشت شدن را هم دارد! این بالشت شبیه به شال‌گردن دور گردن پیچیده می‌شود و از فوم و پشم ساخته شده است. بالشت به‌راحتی شکل سر و گردن شمارا می‌گیرد و در هر حالتی که بخواهید، ثابت می‌ماند.

بالشت کوکون

بالشت کوکون هم یکی دیگر از بالشت‌های مسافرتی این لیست است که علاوه بر راحتی از هر گونه درد گردن جلوگیری می‌کند. این بالشت از پنبه و پلی‌استر ساخته شده است و قابل انعطاف بوده و از هر گونه درد گردن جلوگیری می‌کند.

ثابت نگه‌داشتن سر

این گجت شبیه کمی شبیه به ابزار شکنجه است تا وسیله‌ای برای راحتی بیش تر ولی عملکردی بسیار دقیق دارد. محافظ گردن اسلیپر آپ رایت، دور گردن و کمر شما را پوشش می‌دهد تا در صورت خوابیدن، گردن و کمر در حالت بدی قرار نگیرند.

کجارو

مطالب مرتبط:

۲۳ گجت برای داشتن پروازی راحت (۳)

کاربر عزیز

چنانچه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت لطفا آن را لایک کنید.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید

یا    

رمز خود را فراموش کرده اید؟

ساخت یک حساب جدید