۶ روش برای مخفی کردن اشیای با ارزش در طول سفر

گم کردن پول یا مدارک سفر می‌تواند یک سفر خاطره‌انگیز را به کابوس تبدیل کند، گاهی اوقات برای مخفی کردن اشیا باارزش باید جای خاصی را برای آن‌ها در نظر گرفت.

چه موضوعی یک سفر عالی را به بدترین سفر عمرتان تبدیل می‌کند؟ باران؟ آب و هوای بد؟ مشکلات سلامتی؟ همه این مسائل می‌توانند سفر را از چیزی که فکر می‌کردید، کمی خسته‌کننده‌تر کنند. ولی گم کردن اشیای باارزش به‌خصوص پول و مدارک سفر یکی از بدترین و وحشتناک‌ترین اتفاقات سفر است. گاهی اوقات باید وسایل ارزشمند و پول‌ها را جایی مخفی کرد که از دید افراد سودجو به دور باشد. در این مطلب به بررسی ۶ روش کاربردی برای مخفی کردن اشیای باارزش در طول سفر می‌پردازیم.

پنهان کردن پول در کمربند

تمام راه‌هایی را که برای مخفی کردن پول داشتید، فراموش کنید و این راه جدید را به خاطر بسپارید: مخفی کردن پول در داخل کمربندهای زیپ‌دار. در قسمت داخلی این کمربندها زیپ یکسره‌ای قرار دارد که شما می‌توانید پول و یا هر شیء باارزش دیگری را در آن مخفی کنید. اگر نتوانستید این کمربند را خریداری کنید، به‌راحتی می‌توانید در قسمت داخلی کمربند زیپی بدوزید. طول کمربند ۴۸ سانتی‌متر است.

گذاشتن کارت‌ها در قاب گوشی

قسمت پشت قاب گوشی هوشمند یکی از بهترین مکان‌ها برای گذاشتن کارت‌ اعتباری یا کارت‌ شناسایی است. شما می‌توانید قاب‌هایی را خریداری کنید که این قسمت در پشت آن‌ها قرار دارد و می‌توانید کارت‌ها را در قسمت پشت قاب در فاصله بین قاب و گوشی قرار دهید.

حفاظت از وسایل ارزشمند در ساحل

سطل‌های ساحلی وسایلی هستند که برای مخفی کردن اشیای باارزش در ساحل کاربرد دارند. همان‌طور که در تصویر بالا می‌بینید این وسیله دارای ظاهری پیچ مانند است که داخل این پیچ توخالی است و شما می‌توانید وسایلتان را در آن قرار دهید.

مطالب مرتبط:

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کاردستی پاپوش زمستانی

روش‌ هایی برای شارژ دستگاه ها در طول سفر!

این پیچ بزرگ را داخل شن و ماسه‌های ساحل فشار دهید تا کاملا به داخل شن و ماسه‌ها رفته و سپس وسایلتان را در آن قرار داده و درب آن را بگذارید. حالا می‌توانید زیرانداز را روی آن بیندازید و با خیال راحت استراحت کنید.

مخفی کردن پول برای شرایط ضروری

داشتن پول برای شرایط ضروری موضوع مهمی است که در سفر باید به آن توجه شود. شما می‌توانید در داخل دمپایی یا کفش راحتی خود سوراخی به‌ اندازه کارت‌ها و پول‌هایتان تعبیه کنید و سپس آن‌ها را داخل سوراخ قرار دهید تا در شرایط ضروری مطمئن باشید که مقداری پول همراهتان دارید.

کفش‌هایی با جیب‌های مخفی

کفش‌هایی در بازار پیدا می‌شوند که در داخلشان جیب‌های مخفی دارند و برای مخفی کردن پول بهترین مکان هستند. یکی از این کفش‌ها، کفش «رانگاروس» (KangaROOS) است، ولی نمونه‌های متفاوت دیگری در بازار پیدا می‌شوند. حتی اگر نتوانستید کفشی پیدا کنید که جیب مخفی داخلش داشته باشد می‌توانید کفش سفرتان را یک شماره بزرگ‌تر از اندازه واقعی پایتان بخرید و خودتان در داخل کفش جیب مخفی تعبیه کنید.

کیف پول قلابی

اگر باهوش باشید، در طول سفر پول‌هایتان را در کیف پول قرار نمی‌دهید. سارقان همیشه در کمین کیف پول‌ها هستند؛ پس شما باید همیشه یک کیف پول قلابی در جیب خود داشته باشید که خالی از پول است و پول‌های شما در جایی امن قرار دارد. با استفاده از کیف پول قلابی سارقان را فریب می‌دهید و مطمئن می‌شوید که آن‌ها سراغ اشیای باارزشتان نمی روند.

کجارو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *