چالش: آیا می توانید ۱ تفاوت در ۳ ثانیه بین دو تصویر دختر پیدا کنید؟

1 تفاوت در 3 ثانیه بین دو تصویر دختر

فقط 2 نفر از هر 5 نفر می توانند در عرض 3 ثانیه یک تفاوت را در دختری که مواد غذایی حمل می کند تشخیص دهند! خودتان را بیازمایید. تصویر ارائه شده در ادامه‌ی مطلب را با دقت ببینید.

پیدا کردن 1 تفاوت در 3 ثانیه بین دو تصویر دختر

تنها 1 تفاوت بین این دو عکس وجود دارد. اگر بتوانید 1 تفاوت را در 3 ثانیه تشخیص دهید، چشمان بسیار دقیقی دارید! در تصویر دختری که خواربارفروشی می برد یک تفاوت وجود دارد. آیا می توانید آن را در زمان معین تشخیص دهید؟ بینایی خود را تست کنید

با دقت به تصاویر نگاه کنید:

1 تفاوت در 3 ثانیه بین دو تصویر دختر

تصویر بالا دو تصویر یکسان را نشان می دهد که در آن می توانید دختری را در حال حمل مواد غذایی در آغوش خود مشاهده کنید. اگرچه این دو تصویر تقریباً یکسان هستند، اما یک تفاوت بین این دو وجود دارد. آیا می توانید آن را در 3 ثانیه پیدا کنید؟ به دو تصویر بسیار دقیق نگاه کنید، تفاوت بین آنها را متوجه خواهید شد. زمان شما از الان شروع می شود.

زمان به پایان رسید…

انجام موفقیت‌آمیز بازی تفاوت به شما کمک می‌کند حافظه و ادراک بصری و همچنین توانایی تمرکزتان را تقویت کنید. زمان به پایان رسیده است. آیا توانستید تمام تفاوت را در 3 ثانیه تشخیص دهید؟ تبریک به کسانی که توانستند در زمان تعیین شده تفاوت بین این دو عکس را تشخیص دهند. اگر نتوانستید تفاوت ها را شناسایی کنید، نگران نباشید زیرا ما در حال ارائه راه حلی برای حل این معمای تفاوت هستیم.

برای دیدن پاسخ 1 تفاوت در 3 ثانیه بین دو تصویر دختر اسکرول کنید:

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
چالش: 3 تفاوت بین تصاویر ماشین را در 6 ثانیه پیدا کنید!

پاسخ 1 تفاوت در 3 ثانیه بین دو تصویر دختر:

چالشی که برای خوانندگان در این بازی تشخیص تفاوت وجود داشت، یافتن 1 تفاوت در 3 ثانیه بین دو تصویر دختر بود. حال پاسخ را ببینید:

1 تفاوت در 3 ثانیه بین دو تصویر دختر

ادعاها نشان می دهد که از هر 5 نفر تنها 1 نفر با سطح هوشی بالا می توانند 1 تفاوت در 3 ثانیه بین دو تصویر دختر تشخیص دهند. ما با اضافه کردن یک تایمر 9 ثانیه ای این پازل را کمی سرگرم کننده تر کرده ایم. به اصلاح مهارت های خود ادامه دهید و به یاد داشته باشید که از این نمونه چالش ها لذت ببرید!

آیا برای شما این فعالیت نقطه تفاوت لذت بخش بود؟ اگر به این دسته از مطالب علاقمندید پیشنهاد می کنم بخش پیدا کردن اختلاف تصاویر را هم ببینید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *