۱۰۰کاردستی با بطری نوشابه

کاردستی با بطری نوشابه

کاردستی با بطری نوشابه ایده جالبی است که همه می توانند آن را انجام دهند . در اینجا ایده های مختلف کاردستی را می بینید که به راحتی قابل ساخت هستند البته شما با ابتکارخودتان می توانید نمونه های خوبی بسازید واز کاردستی خودتان لذت ببرید .

کاردستی زنبورک شب تاب

این زنبورک شب تاب برای زمانی که شب ها با دوستانتان دور هم جمع می شوید وبا در گشت و گذارتان در چادرمسافرتی جمع شده اید سرگرمی بامزه ای است که می تواند نور هم برای شما ایجاد کند .

وسایل لازم :

1- بطری پلاستیکی 2- فوم های رنگی 3- سیم رنگی 4- کاغذ رنگی 5- میله های شب رنگ 6- چشم عروسکی

وسایل کاردستی با بطری نوشابه

لایه ای از کاغذ رنگی سبز را با چسب به بخش وسط بطری بچسبانید . سه تکه از سیم رنگی را به دور بطری بپیچید وبخش انتهای سیم را به شکلی بپیچانید که بخش اضافی آن به شکل پای زنبور در آید . قطعه دیگری از سیم را دور دهانه بطری بپیچید که به شکل شاخک زنبورک درآید .

در مرحله بعدی دو قطعه از فوم رنگی را یه شکل بالهای زنبورک برش بزنید . روی کاغذ های رنگی بچسبانید .

چشم های عروسکی را روی درب بطری بچسبانید و لوله های شب رنگ را داخل بطری بیاندازید ودر بطری را ببندید . حالا زنبورک شب تاب شما اماده است و در تاریکی شب می تواند سرگرمی جالبی باشد .

ازبطری نوشابه خانواده تا گلدانی زیبا

ساخت هواپیما با بطری پلاستیکی

وسایل لازم :

1- بطری نوشابه 2- مقوای رنگی 3- چسب رنگی 4- ماژیک 5- قیچی 6- چسب مایع

وسایل لازم کاردستی با بطری

در ابتدا روی بطری را با چسب رنگی روکش کنید این کار را با انواع کاغذ رنگی ها هم می شود انجام داد . سپس باله های هواپیما را از مقوای رنگی ببرید و با چسب مایع به بطری بچسبانید برای این که باله ها بهتر بچسبد می توانید لبه باریکی برای باله ها قرار دهید . از مقوای مشکی قطعه ای دیگری به پروانه هواپیما ببرید و به اندازه قطر سر بطری ، وسط آن را ببرید تا بتواند دور سر بطری قرار بگیرد وبچرخد . حالا دیگر خودتان می توانید با سلیقه خود پنجره های هواپیما را رنگ کنید ویا از مقوا بچینید و بچسبانید . حالا هواپیما شما آماده است .

کاردستی آویزبا بطری نوشابه

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
افسانه‌هایی از یک غار طلسم شده...

کاردستی لوستر برگی با بطری نوشابه

وسایل لازم :1- بطری نوشابه در رنگ های مختلف 2- هویه 3- سیم نازک مسی 5- قیچی

وسایل لوستر برگی

در ابتدا از بطری های نوشابه به رنگ های مختلف شکل هایی مانند برگ ببرید . می توانید در ابتدا الگویی ایجاد کنید و بعد با کمک این الگو برگها را ببرید تا یک اندازه شوند . سپس با کمک هوبه و با احتیاط لبه های برگ ها را صاف کنید . مواظب باشید گرمای زیاد هویه ، برگها را خراب نکند . حالا می توانید هرچند برگ را با یک تکه سیم مسی به هم متصل کنید تا شبیه شاخه ای پربرگ شود . این شاخه های را می توانید به هم متصل کنید و از ان لوستر ویا اویزهای زینتی بسازید .

کاردستی جعبه شکلات با بطری نوشابه

کاردستی لاک پشت با بطری نوشابه

وسایل لازم : 1- بطری نوشابه رنگی 2- فوم رنگی 3- ماژیک 4- نخ رنگی 5- سوزن بزرگ

شیوه کار : بخش انتهایی بطری نوشابه را به دقت ببرید . سپس آن را روی فوم رنگی بگذارید و با ماژیک دور آن شبیه دست و پا وسر لاک پشت خط بکشید . طرحتان را با قیچی از فوم جدا کنید . حالا انتهای بطری نوشابه را روی فومی که قیچی کرده اید بگذارید و با نخ کاموا و سوزن بزرگ ، آن را محکم کنید . نخ ها را به نحوی از پشت لاک پشت عبور دهید که شکل زیبایی بگیرد و در زیر فوم محکم کنید . حالا لاک پشت شما اماده است که در اب شنا کند . البته اگر دوست داشته باشید می توانید از بطری های نوشابه کوچک ، بچه لاک پشت هم بسازید .

کاردستی آویزبا بطری نوشابه

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
کارت پستال جعبه ای بسازید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *