چالش: ۳ تفاوت بین دو عکس اسب را در ۱۰ ثانیه تشخیص دهید!

10 تفاوت در 33 ثانیه

با مشاهده 3 تفاوت بین دو عکس اسب در 10 ثانیه، این نقطه را به چالش بکشید. شروع کن و چشمان خود را امتحان کن. آیا فکر می‌کنید فرد تیزبینی هستید؟ با این چالش خودتان را آزمایش کنید.

پیدا کردن 3 تفاوت بین دو عکس اسب

اکنون، ممکن است تعجب کنید که چگونه این چالش را بازی کنید. خوب، برای انجام این بازی، تنها چیزی که نیاز دارید، یک حس دقیق مشاهده و یک چشم عالی برای جزئیات است. خوب به تصویر ارائه شده در ادامه‌ی مطلب نگاه کنید. تنها 3 تفاوت بین دو عکس اسب وجود دارد.

با دقت به تصاویر نگاه کنید:

3 تفاوت بین دو عکس اسب

تصویر به اشتراک گذاشته شده در بالا صحنه مزرعه ای را نشان می دهد که در آن دو اسب ایستاده دیده می شوند. این دو تصویر در نگاه اول تقریباً یکسان به نظر می رسند. اما اگر به دقت نگاه کنید، می بینید که هر دو تصویر متفاوت هستند. حالا قسمت جالب اینجاست. وظیفه شما این است که در 10 ثانیه 3 تفاوت بین دو عکس اسب را تشخیص دهید. در حالی که برخی از تفاوت ها را می توان به راحتی تشخیص داد، شما باید عرق کنید تا دیگران را پیدا کنید.

طبق مطالعات انجام شده، شرکت فعالانه در چنین فعالیت هایی باعث تحریک نواحی مسئول حافظه و تمرکز مغز می شود. بنابراین، تمرین منظم این فعالیت ها منجر به بهبود تمرکز و حفظ حافظه می شود. عجله کن؛ زمان در حال اتمام است.

تا حالا چند تا تفاوت دیدی؟

و….

زمان به پایان رسیده است.

اگر وقت شما تمام شده است و نمی توانید تمام تفاوت ها را پیدا کنید، می توانید راه حل ارائه شده در زیر را بررسی کنید.

برای دیدن پاسخ 3 تفاوت بین دو عکس اسب اسکرول کنید:

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
چالش: 2 تفاوت در 5 ثانیه را در دو تصویر بیابید!

پاسخ 3 تفاوت بین دو عکس اسب:

در این چالش از خوانندگان خواسته شد تا 3 تفاوت بین دو عکس اسب را در 10 ثانیه تشخیص دهند. حال پاسخ را ببینید:

3 تفاوت بین دو عکس اسب

ادعاها نشان می دهد که تنها افرادی که سطح هوشی بالایی دارند می توانند 3 تفاوت بین دو عکس اسب تشخیص دهند. ما با اضافه کردن یک تایمر 10 ثانیه ای این پازل را کمی سرگرم کننده تر کرده ایم. به اصلاح مهارت های خود ادامه دهید و به یاد داشته باشید که از این نمونه چالش ها لذت ببرید!

آیا برای شما این فعالیت نقطه تفاوت لذت بخش بود؟ اگر به این دسته از مطالب علاقمندید پیشنهاد می کنم بخش پیدا کردن اختلاف تصاویر را هم ببینید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *