چالش: ۳ تفاوت در ۱۱ ثانیه را در تصویر بیابید!

3 تفاوت در 11 ثانیه

این چالش نوعی بازی پازلی است که در آن خواننده باید 3 تفاوت در 11 ثانیه بین دو عکس یکسان را پیدا کند. چشم تیزبین خود را آماده کنید و برای بررسی دقیق دو تصویر به ظاهر یکسان آماده شوید. این یک فعالیت جالب و سرگرم کننده است که هم کودکان و هم بزرگسالان از شرکت در آن لذت می برند. مزایای انجام این بازی این است که به بهبود تمرکز، توجه بصری و مهارت های حل مسئله کمک می کند.

پیدا کردن 3 تفاوت در 11 ثانیه در دو تصویر

3 تفاوت بین دو عکس وجود دارد. اگر بتوانید 3 تفاوت را در 11 ثانیه تشخیص دهید، چشمان فوق العاده تیزبینی دارید. اکنون مهارت های مشاهده خود را آزمایش کنید!

با دقت به تصاویر نگاه کنید:

3 تفاوت در 11 ثانیه

تصویر به اشتراک گذاشته شده در بالا دو تصویر از یک مادر و بچه گرگ را نشان می دهد. اگرچه این دو تصویر بسیار شبیه به هم هستند، اما 3 تفاوت بین آنها وجود دارد و چالش پیش روی شما این است که این تفاوت ها را در 11 ثانیه تشخیص دهید. در حالی که برخی از تفاوت ها به راحتی قابل تشخیص هستند، موارد پیچیده ممکن است کمی طول بکشد.

آیا می توانید تمام تفاوت ها را شناسایی کنید؟ تصویر را دوباره بررسی کنید و تفاوت هایی را که به چشم شما می آید یادداشت کنید.

عجله کن؛ زمان در حال اتمام است.

و….

زمان به پایان رسیده است.

برای دیدن پاسخ پیدا کردن 3 تفاوت در 11 ثانیه اسکرول کنید:

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
بازی دنیای شگفتی ها؛ World of Goo

پاسخ 3 تفاوت در 11 ثانیه:

این چالش تفاوت برای تشخیص 3 تفاوت در 11 ثانیه بود، و تفاوت ها به شرح زیر است:

3 تفاوت در 11 ثانیه

یک لحظه برای پیدا کردن 3 تفاوت در 11 ثانیه در تصویر بالا و تعیین تعداد تفاوت هایی که با موفقیت شناسایی کرده اید، وقت بگذارید. چه همه آنها را دیدید یا فقط تعداد کمی از آنها را مشاهده کردید، شرکت در این چالش فرصتی برای رشد شخصی و سرگرمی فراهم کرد. به اصلاح مهارت های خود ادامه دهید و به یاد داشته باشید که از این نمونه چالش ها لذت ببرید!

اگر به این دسته از مطالب علاقمندید پیشنهاد می کنم بخش پیدا کردن اختلاف تصاویر را هم ببینید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *