چالش: آیا می توانید ۳ تفاوت در ۸ ثانیه بین دو تصویر پیدا کنید؟

3 تفاوت در 8 ثانیه

فقط تیزترین چشم ها می توانند 3 تفاوت را در 8 ثانیه تشخیص دهند! خودتان را بیازمایید. داشتن یک چشم عالی برای جزئیات، کلید حل چالش است.

پیدا کردن 3 تفاوت در 8 ثانیه بین دو تصویر

در این چالش دو تصویر یکسان به خواننده ارائه می شود. او باید تصویر را به دقت مطالعه کند و تفاوت بین دو تصویر را تشخیص دهد.  سه تفاوت بین عکس های ناهار خوردن دختر وجود دارد. اکنون مهارت های مشاهده خود را آزمایش کنید!

با دقت به تصاویر نگاه کنید:

3 تفاوت در 8 ثانیه

تصویری که در بالا به اشتراک گذاشته‌ایم دو تصویر از یک دختر در حال صرف ناهار را نشان می دهد. اگرچه به نظر می رسد دو تصویر یکسان هستند، اما 3 تفاوت بین آنها وجود دارد و چالش پیش روی شما این است که این تفاوت ها را در 8 ثانیه تشخیص دهید. در حالی که تشخیص برخی از تفاوت ها آسان است، اما تشخیص آنها دشوار است. آیا می توانید تمام تفاوت ها را تشخیص دهید؟

تصویر را دوباره بررسی کنید و تفاوت هایی را که توجه شما را جلب می کند یادداشت کنید. عجله کن؛ زمان در حال اتمام است. افرادی که مهارت‌های مشاهده خوبی دارند می‌توانند تمام تفاوت‌ها را در محدوده زمانی مشخص کنند. این فعالیت تفکر انتقادی را تحریک می کند که برای بهبود مهارت های تفکر انتقادی و افزایش تمرکز بسیار مفید است.

همچنین می تواند به حفظ حافظه و افزایش چابکی ذهنی کلی کمک کند، و آن را راهی عالی برای حفظ سلامت مغز و جلوگیری از زوال شناختی در بزرگسالان می کند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
باغ های معلق معاصر 

و….

زمان به پایان رسیده است.

برای دیدن پاسخ 3 تفاوت در 8 ثانیه بین دو تصویر اسکرول کنید:

پاسخ 3 تفاوت در 8 ثانیه بین دو تصویر:

در این چالش از خوانندگان خواسته شد تا 3 تفاوت بین دو تصویر را در 8 ثانیه تشخیص دهند. حال پاسخ را ببینید:

3 تفاوت در 8 ثانیه بین دو تصویر

ادعاها نشان می دهد که تنها افرادی که سطح هوشی بالایی دارند می توانند 3 تفاوت در 8 ثانیه بین دو تصویر تشخیص دهند. ما با اضافه کردن یک تایمر 8 ثانیه ای این پازل را کمی سرگرم کننده تر کرده ایم. به اصلاح مهارت های خود ادامه دهید و به یاد داشته باشید که از این نمونه چالش ها لذت ببرید!

آیا برای شما این فعالیت نقطه تفاوت لذت بخش بود؟ اگر به این دسته از مطالب علاقمندید پیشنهاد می کنم بخش پیدا کردن اختلاف تصاویر را هم ببینید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *