۵ رنگ جذاب لباس برای آقایان در پاییز!

اگرچه هرکسی باید لباسی را با هر مدل رنگ و طرحی که دوست دارد به تن کند اما هر فصلی رنگ های مخصوص به خود را دارد که بهتر است از آن ها تبعیت کنیم.

اگرچه هرکسی باید لباسی را با هر مدل رنگ و طرحی که دوست دارد به تن کند اما هر فصلی رنگ های مخصوص به خود را دارد که بهتر است از آن ها تبعیت کنیم. به عنوان مثال رنگ های گرم و تیره برای پاییز و زمستان و رنگ های شاد و روشن برای فصل های بهار و تابستان مناسب اند.  در اینجا بهترین و جذاب ترین رنگ های لباس برای آقایان در فصل پاییز را به شما معرفی می کنیم.

مسی

رنگ جذاب لباس پاییزی (1)-min

رنگ جذاب لباس پاییزی (2)-min

این رنگ از سال 1970 در اکثر فشن شوهایی که برای فصل های سرد سال برپا شده، حرف اول را می زند. این رنگ خنثی را در کنار رنگ هایی چون سفید، مشکی، آبی و خاکستری به تن کنید تا بیش تر به چشم آیید.

سبز

رنگ جذاب لباس پاییزی (3)-min

رنگ جذاب لباس پاییزی (4)-minرنگ سبز تیره یکی از رنگ های رایج و مجبوب در فصل های سرد سال است. اما اگر می خواهید در این سال این رنگ را به تن کنید، رنگ سبز تیره ای را که به آبی نفتی متمایل است، انتخاب کنید. این رنگ، رنگی مردانه است، شاید به همین دلیل است که برند لوکس بربری آن را برای لباس های اسپورت خود و برند گوچی از آن برای لباس های راحتی مردانه استفاده کرده است. اگر می خواهید لباسی را با آن ست کنید، آبی تیره بهترین انتخاب برایتان خواهد بود.

یاقوتی

رنگ جذاب لباس پاییزی (5)-min

رنگ جذاب لباس پاییزی (6)-min

همان طور که رنگ سبز مناسب این فصل است، رنگ مکمل آن، قرمز نیز از آن جهت که رنگی گرم است، برای فصل های سرد سال جان می دهد. در کنار آن نیز می توانید از رنگ هایی چون خاکستری استفاده کنید. رنگ یاقوتی در کنار رنگ های خنثی خودش را بیش تر نشان خواهد داد.

کرم

رنگ جذاب لباس پاییزی (7)-min

رنگ جذاب لباس پاییزی (8)-minشاید برخی رنگ ها جذابیت خود را طی سال های متمادی از دست بدهند اما کرم رنگی است که هیچ گاه از مد نمی افتد. به علاوه شما می توانید آن را با هر رنگی که دوست دارید، ست کنید. فقط یادتان باشد که از پوشیدن لباس های سرتاسر کرم خودداری کنید زیرا توی ذوق می زند. کرم رنگی است که در آن واحد می توانید آن را هم برای مراسم رسمی، و هم با تیپی اسپورت به تن کنید. اگر می خواهید بیش از همیشه توی چشم باشید، این رنگ روشن بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

خردلی

رنگ جذاب لباس پاییزی (9)-min

رنگ جذاب لباس پاییزی (10)-minاین رنگ، یکی از رنگ های مورد علاقه برند لوکسی چون تام فورد است که اکثرا آن را برای زمینه لباس هایش به خصوص کت و شلوار استفاده می کند. درست شبیه رنگ مسی، این رنگ نیز با رنگ های خنثی به خوبی هماهنگ می شود اما سعی کنید که رنگ لباس های دیگرتان را تیره تر انتخاب کنید. به عنوان مثال قهوه ای تیره می تواند انتخاب خوبی در کنار این رنگ باشد. شما هم چنین می توانید با رنگ های جیغ در پالت رنگیتان تضاد ایجاد و تیپ تان را کمی هیجان انگیزتر کنید.

bartarinha.ir

امتیاز به این نوشته
شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
هفت مدل شال گردن زیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *