چالش: آیا می توانید ۶ تفاوت در ۲۴ ثانیه بین دو تصویر گربه ها پیدا کنید؟

6 تفاوت در 24 ثانیه

تنها کسانی که تیزبینی 20/20 را دارند می‌توانند 6 تفاوت در 24 ثانیه بین دو تصویر گربه ها پیدا کنند. آماده‌ی آزمایش شوید. این چالش یک ورزش برای ذهن شما است. در ادامه تصویر گربه ها را با دقت ببینید.

پیدا کردن 6 تفاوت در 24 ثانیه بین دو تصویر گربه ها

6 تفاوت بین این دو عکس وجود دارد. اگر بتوانید 6 تفاوت را در 24 ثانیه تشخیص دهید، چشمان بسیار دقیقی دارید! اکنون مهارت های مشاهده خود را آزمایش کنید!

با دقت به تصاویر نگاه کنید:

6 تفاوت در 24 ثانیه

تصویر بالا دو تصویر یکسان را نشان می‌دهد که در آن می‌توانید گروهی از گربه‌ها را ببینید که برای یک عکس زیبا ژست گرفته‌اند. اگرچه تصاویر تقریباً یکسان هستند، اما 6 تفاوت بین آنها وجود دارد. آیا می توانید همه آنها را در 24 ثانیه پیدا کنید؟ به دو تصویر بسیار دقیق نگاه کنید، تفاوت بین آنها را متوجه خواهید شد. زمان شما از الان شروع می شود.

فقط کسی که حواسش جمع باشد می تواند در عرض 11 ثانیه 3 تفاوت را در تصویر میم متحرک تشخیص دهد! انجام موفقیت‌آمیز بازی تفاوت به شما کمک می‌کند حافظه و ادراک بصری و همچنین توانایی تمرکزتان را تقویت کنید. آیا تا به حال متوجه تفاوت هایی شده اید؟ تیک تاک ساعت! در اینجا یک پازل واقعاً چالش برانگیز نقطه تفاوت برای شما وجود دارد.

زمان به پایان رسید…

زمان به پایان رسیده است. آیا توانستید تمام تفاوت‌های موجود در تصویر گربه‌ها را در عرض 24 ثانیه تشخیص دهید؟ تبریک به کسانی که توانستند در زمان تعیین شده تفاوت بین این دو عکس را تشخیص دهند. اگر نتوانستید تفاوت ها را شناسایی کنید، نگران نباشید زیرا ما در حال ارائه راه حلی برای حل این معمای تفاوت هستیم. پاسخ را در ادامه‌ی مطلب دنبال کنید.

برای دیدن پاسخ 6 تفاوت در 24 ثانیه بین دو تصویر گربه ها اسکرول کنید:

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
چالش: پیدا کردن 9 تفاوت در 49 ثانیه بین دو تصویر!

پاسخ 6 تفاوت در 24 ثانیه بین دو تصویر گربه ها:

چالشی که برای خوانندگان در این بازی تشخیص تفاوت وجود داشت، یافتن 6 تفاوت در 24 ثانیه بین دو تصویر گربه ها بود. حال پاسخ را ببینید:

6 تفاوت در 24 ثانیه

ادعاها نشان می دهد که از هر 5 نفر تنها 1 نفر با سطح هوشی بالا می توانند 6 تفاوت در 24 ثانیه بین دو تصویر گربه ها تشخیص دهند. ما با اضافه کردن یک تایمر 9 ثانیه ای این پازل را کمی سرگرم کننده تر کرده ایم. به اصلاح مهارت های خود ادامه دهید و به یاد داشته باشید که از این نمونه چالش ها لذت ببرید!

اگر به این دسته از مطالب علاقمندید پیشنهاد می کنم بخش پیدا کردن اختلاف تصاویر را هم ببینید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *