تاریخ انتشار : 1393/4/2 10:46
اعضای محترم نشریه اینترنتی نوجوان ها؛  تقاضا می شود به هنگام ارتباط با مشاور تحصیلی جناب آقای مسگری مشهدی، نکاتی چند را مراعات فرمایید: 1- در آغاز، پرسش های مطرح شده را مطالعه کنید و از ارسال پرسش های تکراری بپرهیزید. 2- سؤال باید شفاف و قابل فهم باشد. 3- مشکل اصلی خود را به صورت کامل بیان کنید. 4- به اطلاعات لازم و مرتبط با مشکل خود، اشاره فرمایید؛ مانند اطلاعات مرتبط با خود یا خانواده و یا دوستان. در صورت رعایت نکات مذکور، مشاور محترم در فضایی روشن، پاسخ مناسب را ارسال خواهند کرد. امیدواریم از راهنمایی های مفید جناب آقای مسگری مشهدی بهره مند شوید و در زندگی موفق و سربلند باشید. شما می توانید سؤال خود را به آدرس  headeditor@nojavanha.com ارسال فرمایید.  
به اشتراک بگذارید :
  1. کاربر عزیز ؛professor؛ آقای مسگری، مشاور تحصیلی سایت اینگونه به پرسش خود پاسخ داده اند: دوست من سلام قبل از هرچیز بهت تبریک میگم بابت این فهم و درکت و این که به فکر پدرت هستی . سعی کن کنار کار تئوریک حتما کار گرافیست های بزرگ و موفق را دنبال کنی و از اونا ایده بگیری و کار عملی انجام بدی . پیگیر کاری که بهش علاقه داری باش . برای رسیدن به هدفت تلاش کن و حوصله داشته باش . اینو به خاطر داشته باش که در هر مقطعی از زندگی – از تحصیلات گرفته تا کار و سلامتی- این میزان پشتکار، قدرت ذهنی و مداومت شماست که بیشتر از هر فاکتور دیگه‌ای سطح موفقیت شما در زندگی رو مشخص می‌کنه. در واقع، در مورد عنصر “استعداد” مبالغه شده. وقتی افراد در انجام یک کاری به سختی می‌خورن، معمولا سراغ کارهای آسونتر می‌رن. اما وقتی کارها برای افرادی که قدرت ذهنی دارن سخت می‌شه، اونها روشی رو پیدا می‌کنن که به برنامه‌ پایبند بمونن. همیشه شرایطی وجود داره که در اون نیازمند جسارت، صبوری و پشتکار هستیم؛ اما در 95 درصد از موقعیت‌های زندگی، قدرت یعنی اینکه از اکثر افراد مداومت بیشتری از خودتون نشون بدین. موفق باشی نشریه اینترنتی نوجوان ها

  2. سلام. من انتخاب رشته دارم. از چندسال قبل هی پرسو جو میکردم اما هیچکس جواب درست درمونی بهم نمیداد یا میگفتند هنوز زوده یا میگفتند هدایت تحصیلیت باید بگه! تو نقشی نداری. من به شاخه ی هنر علاقه دارم و میخوام کارگردانی سینما در دانشگاه تهران بعدا ادامه تحصیل بدم. اول میخواستم برم تصویرسازی و جوله های ویژه رایانه ای که در شاخه کاردانش هست. اما بعد منصرف شدم و گرافیک ثبت نام کردم. من خیلی به شاخه تصویرسازی و انیمیشین و طراحی کارکتر و حتی طراحی حروف علاقه دارم. نقاشی و طراحی مم خوبه! اما چیزی که هست قبلا علاقه نداشتم و موقع انجام کار مدرسه نق نق میکردم و کامرو دقیقه نود انجام میدادم البته یکی از کارامم تو شاخه تصویرسازی دستی مرحله اخر رتبهه سوم رو اورد. این نشون میده که استعداد این کار رو دارم. الان دو نگرانی دارم میگن که شاخه ی پرکاریه و نیاز به صبر فراوون داره شاید یک کارو مجبور شی چند بار انجام بدی . صبر ندارم زیاد ینی اعصاب اینکه کار خراب شه رو ندارم. نمیدونم الان این علاهق ای که تو دلم افتاده جوه یا نه هر چی میخونم در مورد گرافیک میبنیم دوست دارم. ولی میترسم علاقم اینقدر محکم نباشیه که جلوی این بی صبریو کمال گراییم رو بگیره. چیز دیگه ای که هست تو اینترنت اصلا گرافیک رو زیاد توضیح نداده در حد استانداردای درسی و اینکه چه کاره میشند. اینقدر تحقیق کردم و اداره رفتم که اینارو دیگه حفظ شدم. ینی شناخت اولیه نسبت به گرافیکم میتونم بگم کامله. ولی باز نگرانم. مسئله ی دیگه ای هم که هست هزینه هاشه نمیدونم چجوری صرفه جویی کنم تا کم نیارم. پولم زیاد نیست ینی مناسب بود ولی تا الان نصفش برای خرج کتابا و مانتو و کفش پرید و دلم نمیخواد به پدرم فشار بیارم. میشه بگید چجوری هزینه ها شو کم کنم همه میگن رشته ی پر هزینه ایه. هر چی فکر میکنم میبنیم شاخه ای بهتر از گرافیک الان ندارم انتخاب کنم که هم بهش علاقه داشته باشم هم استعداد هم بتونم شاخه ای که میخوام رو ادامه تحصیل بدم . من خیلی دوست دارم طراحی کارکتر یا تصویرهایی که تو ذهنمن رو بدون مشکل بکشمشون.به کمیک هم علاقه دارم.

  3. خیلی متشکرم از راهنمایی تان . 

نظر خود را بنویسید Click here to cancel the reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

عکس روز
باغ شاهزاده ماهان / فائزه ملازاده از کرمان

باغ شاهزاده ماهان / فائزه ملازاده از کرمان

فرستنده :nojavanha.com

ارسال عکس برای ما آرشیو عکس روز
حرفهایی که کهنه نمی شوند
مشاهده آرشیو
کاربران فعال سایت
loader....