برد اسپانیا / ۲-۰

برد اسپانیا/ ۲-۰

8 تا دونه توپ داریم 2 تا رو کنار میذاریم و 6 تای باقی مانده رو در دو گروه سه تایی مقایسه می کنیم. دو حالت ممکنه: الف : دو تا دسته سه تایی با هم برابرند که در این حالت توپ سبکتر در همون دو تایی است که کنار گذاشتیم. در اینصورت با مقایسه این دو تا می تونیم بفهمیم کدامیک سبکتر است. ب: یک از دو دسته سبکتر است. در اینصورت در این دسته یک توپ را کنار می گذاریم و دو توپ باقی مانده را مقایسه می کنیم اگر یکشان سبکتر بود که جواب معماست و اگر مساوی بودند اون توپی که کنار گذاشتیم سبکترین است.

برد ایران/ ۱-۰

به روز رسانی شد.

با چرخاندن توپ ها میتوانیم عدد ۹ لاتین را به ۶ تبدیل کنیم و حالا با جمع کردن سه عدد ۱۳ و ۱۱ و ۶ به عدد سی میرسیم:11+13+6=30

◾️روزی ما دوباره کبوترهایمان را پیدا خواهیم کرد و مهربانی، دست زیبایی را خواهد گرفت، روزی که کمترین سرود، بوسه است و هر انسان برای هر انسان، برادری ست... "احمد شاملو"

اکثر مردم، حتی خودشان را نیز نمی‌شناسند و نمی‌دانند که واقعا از زندگی چه می‌خواهند! پس نظر آن‌ها در مورد شما چرا باید مهم باشد…؟

لیورپول ۲-۰

پل طبیعت واقع در شهر تهران

تولد حضرت مهدی (عج) و روز معلم بر همه ی عزیزان مبارک باشد.

روز جوان مبار‌ک

بازی ۲-۲ مساوی می شود.

جواب مسابقه:هتل ترانسیلوانیا ۲

در مترو،در کمال آرامش ،مشغول ماست خوردن و انتخاب جوراب بودم ک مردی را دیدم که با حیوان خانگی عجیبش داخل شد.او روباه داشت.یک روباه ترسناک و زشت که همه را فراری داد.فکر کنم کلا روباه را برای فراری دادن بقیه انتخاب کرده.

برد یوونتوس۲-۱

سبقت برای کامیون ممنوع است.

جواب ۸۰ می شود.

حرفهایی که کهنه نمی شوند
مشاهده آرشیو
کاربران فعال سایت
loader....