سلام بر ابا عبد الله الحسین علیه السلام

برد پرسپولیس/4-1

برد السد/2-0

برد سپاهان/2-1

عمارت شاه گلی یا همان ائل گلی در شهر تبریز که جاذبه گردشگری است

زیر گذر یا رو گذر

سلام این نکته بسته به نظر هر شخص متغیر است که اتفاقا در عصر حاضر کمترین توجه به معنویات می شود به طور مثال در روز عروسی عروس خانم با سرو صورت زیبا و برهنه در مجلس مختلط و در اماکن عمومی دیده می شود به نظرم در ازدواج باید به دستور پیامبر که سنت اوست دقت کرد و ثروت و زیبایی را فدای باطن زیبایی که با توصیه های پیامبر همخوانی دارد فدا نکرد.

فاصله میان حقّ و باطل امام حسن علیه سلام می فرماید:«بَینَ الْحَقِّ وَ الْباطِلِ أَرْبَعُ أَصابِعَ، ما رَأَیتَ بِعَینَیکَ فَهُوَ الْحَقُّ وَ قَدْ تَسْمَعُ بِأُذُنَیکَ باطِلاً کَثیرًا.» بین حقّ و باطل به اندازه چهار انگشت فاصله است، آنچه با چشمت بینی حقّ است و چه بسا با گوش خود سخن باطل بسیاری را بشنوی.

هر که بامش بیشتر برفش بیشتر

سلام هیچ لحظه ای دلگیرتر از لحظه ای نیست که زمان بازگشت رسیده و دل کندن از حرمت بسیار سخت است و دلت همیشه می خواهد بماند در کنارت

سلام فیلم نهنگ عنبر

سلام دختر یعنی تمام عشق هستی دختر یعنی شادی خانه دختر یعنی جان پدر و یاور مادر و همدم برادر دختر یعنی تمام آنچه در دنیا در خانواده من خالی است . می گویند خداوند لبخند زد و دختر آفریده شد دختر یعنی برکت و محبت خانه .حلقه زنجیر خانواده که وجودش صفا بخش خانه است صدای شادی و خنده دختر یعنی دلگرمی و امیدی که هر روز با صدای او در قلب پدر و مادر و برادر جوانه می زند دختران عزیز روزتان مبارک.

برد فرانسه/2-1

تقاطع راه آهن بدون راه بند

بردبلژیک/0-1

برد ایران/2_0

باخت ایران/3-2

حرفهایی که کهنه نمی شوند
مشاهده آرشیو
کاربران فعال سایت
loader....