آشنایی با پسوند تصاویر دیجیتال: (gif)

t آشنایی با پسوند تصاویر دیجیتال: (gif)

اختصاصی نشریه اینترنتی نوجوان ها فرمت گیف (gif) یکی از فرمت های رایج تصاویر دیجیتالی است. این فرمت در حقیقت نام اختصاری  GRAPHICS INTERCHENG FORMAT  می باشد. گیف  یکی از بهترین فرمت های ذخیره تصاویر دیجیتالی است چون علاوه بر این که بهترین وضوح تصویر را دارد تصویر ذخیره شده نیز حجم کمی را اشغال می کند. یک فایل گیف می تواند بین 2 تا 256 رنگ را در خود ذخیره کند و تصاویر ذخیره شده با این پسوند بیش تر برای نمایش روی صفحات نمایشگر مناسب هستند و ممکن است چاپ یک تصویر گیف همه کیفیت لازم را نداشته باشد. البته گفته می شود که نام این پسوند را به طور صحیح باید جیف تلفظ کنیم اما امروزه تلفظ این پسوند  بیش تر به شکل گیف رایج است. البته نوع رایج تصاویر گیف بیش تر تصاویر متحرک یا Animated Gif  است که در حالی که حجم کمی دارد تصاویر متحرکی را به خوبی نمایش می دهد. در واقع گیف انیمیشن ها عکس هایی هستند که در آن تعدادی عکس که همان عکس های با فرمت جیف ثابت هستند فریم به فریم پخش می شوند تا یک انیمیشن را خلق کنند. از این فرمت بیش تر برای تصاویر تبلیغاتی مانند لوگ ها و بنرها و در کل تصاویری که تنوع رنگ بسیار کمی دارند و تصاویری که حاوی نوشته هستند استفاده نمایید. مجموعه زیر تص

اویر زیبایی است که با پسوند گیف ساخته شده اند و شما می توانید آن ها را به عنوان پس زمینه نیز در گوشی همراه خود استفاده نمایید. عکس (24)

مشاوره سئو حرفه ای با زهرا رئیسی🔥 (کلیک کنید)😍

پیشنهاد می کنم تصاویر مطلب تصویر زمینه برای کامپیوتر را هم ببینید.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید
مجموعه عکس بسازید

عکس (17)

عکس (18) عکس (19) عکس (20) عکس (16) عکس (15) عکس (14) عکس (13) عکس (12) عکس (11) عکس (10) عکس (9) عکس (8) عکس (7) عکس (6) عکس (1) عکس (2) عکس (3) عکس (4) عکس (5) عکس (22) عکس (21) عکس (23) عکس (25) عکس (26)

t آشنایی با پسوند تصاویر دیجیتال: (gif)
امتیاز به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *